Sport.pl

Konkurs Sport.pl i ESPN. Wygraj bilet na mecz ligi NFL na Wembley!

Jesteś fanem futbolu amerykańskiego? A może po prostu masz ochotę przeżyć wielkie sportowe widowisko na londyńskim stadionie Wembley? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie Sport.pl i ESPN, w którym nagrodą jest wyjazd na mecz Chicago Bears - Tampa Bay Buccaneers.
Wszystko co trzeba zrobić, aby zdobyć szansę na tę wielką sportową przygodę, to odpowiedzieć na trzy proste pytania i dodatkowo napisać za co kochasz futbol amerykański. Jeśli to zrobisz, możesz wygrać wyjazd do Londynu, dwa noclegi ze śniadaniem w hotelu, a co najważniejsze dwa bilety na mecz NFL na Wembley.

W spotkaniu, które odbędzie się 23 października zmierzą się ze sobą dwie drużyny amerykańskiej ligi futbolowej. Chicago Bears to dziewięciokrotni mistrzowie NFL, z tymże lata świetności mają już za sobą. Ostatni raz po tytuł sięgnęli w 1985 roku, jednak do dzisiaj mają ogromną rzeszę zagorzałych kibiców.

Ich rywalami w Londynie będą "Piraci" z Florydy, których największym sukcesem jest wygranie legendarnego Super Bowl w 2002 roku.

Jeśli chcesz obejrzeć starcie tych dwóch drużyn, to masz czas do 16 października, aby wziąć udział w konkursie. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w grafikę poniżej i odpowiedzieć na pytania. Powodzenia!

Więcej o: