KSW 15. Koniec kariery Jurkowskiego i Górskiego

Podczas sobotniej gali KSW 15 w MMA swoje ostatnie walki w karierze stoczyli Maciej Górski i Łukasz Jurkowski. Obaj przegrali swoje pojedynki.
Swoją ostatnią walkę Łukasz Jurkowski przegrał z Toni Valtonenem po jednogłośnej decyzji sędziów. Po pojedynku niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery. - W trakcie kariery postanowiłem sobie, że kiedy przegram dziesiątą walkę powiem sobie dość. To była moja dziesiąta porażka. Dziękuję, to mój ostatni pojedynek - powiedział Jurkowski. Jego decyzja jest sporym zaskoczeniem. Przed walką podkreślał, że nigdy nie był przygotowany tak dobrze.

30-letni zawodnik w swojej karierze w MMA stoczył 25 walk. Zwyciężył piętnastokrotnie, dziesięć razy przegrał.Po przegranej walce z Nikko Puhakką o mistrzowski pas w kategorii do 70 kg karierę zakończył też Maciej Górski. Powodem były niskie zarobki - Nie stać mnie na to, by być zawodnikiem MMA w Polsce i utrzymać rodzinę. Dostaję za małe gaże. Jeżeli chcecie, bym walczył bardziej efektywnie i efektownie to dajcie mi tyle pieniędzy bym mógł normalnie trenować - tłumaczył.

Górski w swojej karierze w piętnastu walkach zwyciężył dziesięciokrotnie. Pięć razy przegrał.Relacja z KSW ?