MMA, K1. Nowe pojedynki na UFC 121

Pierwszy z pojedynków to starcie Brendana Shauba (6-1) z Gabriela Gonzagą. "The Hybrid? ma na swoim koncie tylko jedną porażkę, której doznał w walce z Royem Nelsonem, podczas finału TUF'a 10. Kolejnym ciekawym starciem jest walka Tito Ortiza z Mattem Hamilem
Z kolei Brazylijczyk w ciągu trzech starć przegrał dwa razy. Najpierw z Shanem Carwinem a w ostatnim pojedynku z Junior Dos Santosem. Między tymi pojedynkami "Napao" zwyciężył z Chrisem Tuchscherer'em , którego zresztą ostatnio pokonał także Brendan.

Na UFC 121 zmierzą się także Tito Ortiza z Mattem Hamilem . Ten pierwszy miał ostatnio problemy zarówno zdrowotne, które wykluczyły go z pojedynku z Icemanemjak i osobiste, o czym pisaliśmy tutaj i tutaj. Dla Ortiza będzie to pierwszy pojedynek w tym roku i z pewnością będzie chciał przerwać złą passę , jaka go ostatnio dotknęła. W przeciwieństwie do Tito Hamil kontynuuje serie zwycięstw, a ostatnia wygrana z Jardine spowodowała, że Keith na jakiś czas musiał opuścić UFC.

Na gali UFC 121 zobaczymy również Todda Duffeego (6-1 ), który trenuje na co dzień w teamie Xtreme Couture. Duffe w ostatnim swoim pojedynku poczuł pierwszy smak porażki w swojej karierze. Na gali UFC 114 zaliczył nokaut, który zafundował mu Mikke Russow (13-1 ). Przeciwnikiem Todda będzie niepokonany Jon Madsen (6-0), uczestnik 10 edycji TUF'a - który w UFC stoczył na razie trzy pojedynki.

Walki na UFC 121:

Brock Lesnar vs. Cain Velasquez (walka o pas wagi ciężkiej )*

Matt Hamill vs. Tito Ortiz

Gabriel Gonzaga vs. Brendan Schaub

Martin Kampmann vs. Jake Shields

Diego Sanchez vs. Paulo Thiago

Ryan Jensen vs. Court McGee

Todd Duffee vs. Jon Madsen

Patrick Cote vs. Tom Lawlor

Sam Stout vs. Paul Taylor

Chris Camozzi vs. Dongi Yang * * pojedynki niepotwierdzone.

Więcej o MMA i K-1 czytaj na Fight24.pl