MMA. Pudzianowski walczył ze złamaną nogą

Mariusz Pudzianowski przez większość pojedynku z Timem Sylvią walczył ze złamaną nogą. - Na samym początku pierwszej rundy trafiłem Amerykanina w kość i śródstopie przestawiło się - napisał na swojej stronie 5-krotny mistrz świata strongmanów. Pudzianowski poddał walkę w drugiej rundzie.
Zobacz walkę na Z Czuba.tv ?

Jako pierwszy o urazie Pudzianowskiego poinformował walczący na gali w Worcester Łukasz Jurkowski. Zawodnik MMA napisał na swoim koncie na Facebooku, że Mariusz Pudzianowski po walce trafił do szpitala. - Mariusz niestety w szpitalu. Chyba śródstopie połamał  - podał "Juras".

- Na samym początku pierwszej rundy trafiłem Amerykanina w kość i śródstopie przestawiło się. Ciężko było ustać na nogę i chodzić, trzeba było dalej walczyć, ale to już nie było to samo. Nie pokazywałem tego po sobie, ale postawienie nogi na matę sprawiało ból - napisał na swojej stronie 5-krotny mistrz świata strongmanów.

Pudzianowski podziękował też swoim fanom i zapowiedział że niebawem wróci ze zdwojoną siła.

Pudzian zapowiedział, że nie wymięknie

- Prędzej doczekają się spokojnej starości, niż tego, że ja wymięknę. Nawet ze złamaną nogą wyszedłbym do klatki, żeby się bić - napisał na swojej stronie Pudzianowski przed walką, kiedy amerykańskie media zaczęły spekulować, że wycofa się z walki z Sylvią.

Więcej o stromotnej porażce Mariusza Pudzianowskiego ?