MMA, K-1. Gala Sportów Walki w Płocku - znamy zawodników

Polska Liga Kick - Boxingu w Płocku organizator gal Angels of Fire ogłosiła już imiona i nazwiska uczestników gali AoF VII, która odbędzie się 29 maja w płockim Amfiteatrze przy ul. Rybaki. Poznaliśmy również drabinkę turniejową oraz kolejność pojedynków. Gala Sportów Walki ANGELS of FIRE VII- Support for Haiti rozpocznie się o godz. 17.00.
Aktualna rozpiska gali Angels of Fire VII - Support for Haiti:

Walki wieczoru:

18) Dmitry "Shok" Shakuta (Białoruś) vs. Rafał "Waleczne Serce" Petertil (Polska/Wrocław): K-1, 81kg, 3 x 3 min

17) David Keclik (Austria) vs. Izuagbe Ugonoh (Polska/ GKSK Korpus Gdańsk): K-1 Rules, 90kg, 3x3 min

Pojedynki mistrzowskie:

16) Rafał Dudek (Polska)/Pavel Kaczura (Białoruś) vs. Tomasz Kowalski (Polska)/Arian Vatnikai (Holandia)

Finał turnieju o pas Międzynarodowego Mistrza Angels of Fire w kategorii 72.50 kg, zasady K-1; 3x3 min+ przepustka do turnieju KlasH (Holandia)

15) Joanna Paprocka (LKS "LOTOS" Jabłonna) vs Justyna Korczyńska (Corio Team Łódź)

Pojedynek o tytuł Zawodowej Mistrzyni Polski PZKB w kategorii 57kg w K-1 Rules; 3x3 min

14) Marcin Held (Bastion Tychy) vs Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk)

Pojedynek o pas Mistrza Angels of Fire w kategorii 70 kg w MMA; 2x5min

13) Wojciech Burdanowski (K.S. Fight MZOS Płock) vs Robert Rzepecki (Semiramida Pułtusk)

Walka o tytuł Zawodowego Mistrza Mazowsza PZKB w kategorii -95kg w K-1 Rules; 3x3 min

Karta główna:

12) Francisco Silva (Brazylia) vs. Krzysztof Sadecki (Polska / Płock) - MMA, 84kg, 2x5 min

11) Tomas Kral (Czechy) vs. Jerzy "JURAS" Wroński (Polska/ Street Fighter Warszawa) - low-kick, 72.50kg, 3x2 min

10) Mateusz Rajewski (Polska/ Rajewski Team Plock) vs TBA - K-1 Rules, 57kg, 3x2 min

9) Michał Królik (Polska/PACO Katowice) vs TBA - K-1 Rules, 57kg, 3x2 min

8) Tomasz Kowalski (Polska/Palestra Warszawa) vs Arian Vatnikai (Holandia) - K-1 Rules, 72.50kg, 3x3 min

II półfinał: 4-osobowego turniej na zasadach K-1 o pas Międzynarodowego Mistrza Angels of Fire w kategorii 72.50 kg na zasadach K-1; 3x3 min + przepustka do turnieju KlasH (Holandia):

7) Rafał Dudek (Polska/ Halny Nowy Sącz) vs Pavel Kaczura (Białoruś) - K-1 Rules, 72.50kg, 3x3 min

I półfinał: 4-osobowego turniej na zasadach K-1 o pas Międzynarodowego Mistrza Angels of Fire w kategorii 72.50 kg na zasadach K-1; 3x3 min + przepustka do turnieju KlasH (Holandia)

Zobacz spot zajawiający galę ?

Pozostałe:

6) Adrian Grabarczyk (Polska/Sanda Płock) vs Petr Vondrasek (Czechy) - low-kick, 63.50kg, 3x2 min

5) Damian "Bełkot" Krawczyk (Polska/ChangeGym Kraków) vs Norbert Pozarek Czechy) - MMA, 71kg, 1x5 min

4) Łukasz "BUM-BUM" Pławecki (Halny Nowy Sącz) vs Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz) - K-1 Rules, 71kg, 3x2 min

3) Robert Rajewski (Rajewski Team Płock) vs. Łukasz Walczak (PACO Katowice) - K-1 Rules, 63, 5kg, 3x2 min

2) Sebastian Rajewski(Rajewski Team Płock) vs. Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz) - K-1 Rules, 63, 5kg, 3x2 min

1) Kamil Zapotoczny (Rajewski Team Płock) vs. Ruben Gharybyan (Sanda Płock) - K-1 Rules, 63, 5kg, 3x2 min

Więcej informacji o AoF VII i biletach

www.angelsoffire.pl ?