MMA. Polsat będzie negocjował w sprawie walki Pudzianowskiego

We wtorek rano informowaliśmy o braku transmisji z walki Pudzianowskiego z Sylvią 21 maja w USA. Przed chwilą pojawiła się najświeższa informacja ze strony Polsatu. - Będziemy negocjować w tej sprawie.
We wtorek rano cytowaliśmy blog Wojciecha Krzyżaniaka, który informował, że pomimo sukcesu piątkowej gali MMA, którą w kulminacyjnym momencie oglądało 5,3 mln widzów, Polsat nie będzie pokazywał pojedynku Pudzianowskiego z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Timem Sylvią, zaplanowanego na 21 maja w USA.

Polsat ma prawa tylko do pojedynków Polaka organizowanych w Polsce, a wykupienie praw do transmisji zagranicznej walki miało być nierentowne.

Jednak najświeższe informacje z Polsatu donoszą, że telewizja będzie się starała wykupić transmisję gali z 21 maja. Polsat nawiązał kontakt z agencją posiadającą owe prawa i w najbliższym czasie rozpocznie negocjacje.

Wygląda więc na to, że są szanse, by telewidzowie w Polsce zobaczyli trzeci pojedynek Pudzianowskiego w MMA na żywo, a nie tylko w formie powtórek.

Czytaj tutaj o MMA ?