MMA. Mamed Khalidov poobijany: Chcę odpocząć pół roku

- Chcę odpocząć i poukładać sobie w głowie pewne rzeczy. Chcę odpocząć pół roku - powiedział po remisowej walce z Ryutą Sakurai poobijany Mamed Khalidow.
W pojedynku o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej (85 kg) Japończyk Ryuta Sakurai (20-15-5) postawił bardzo wysoko poprzeczkę naszemu Mamedowi Khalidovowi (20-4-1), sędziowie orzekli remis.

- To była raczej remisowa walka i sędziowie chyba słusznie tak punktowali. Próbowałem dużo dźwigni, on też dużo pracował i myślę iż dogrywka była słuszna. To jest inny typ zawodnika, a ja nigdy się nie biłem z Japończykami - mówił na gorąco serwisowi sporty-walki.org po piątkowym występie najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki Mamed Khalidov. Walka została oceniona jako remisowa po trzech pięciominutowych rundach i kolejnych 180. sekundach dogrywki.

- Chcę odpocząć i poukładać sobie w głowie pewne rzeczy. Chcę odpocząć pół roku - zakończył poobijany Mamed. Miejmy nadzieję, że szybko się wykuruje, odpocznie i znów powróci w wielkim stylu, na co na pewno czekać będą wszyscy kibice polskiego MMA.

David Olivia: Zobaczyłem gwiazdy

- To była ciężka walka, dużo cięższa niż się tego spodziewałem. Moim zadaniem było sprowadzenie go do parteru i tam bić, ale on okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Kilka razy trafił mnie tak, że zobaczyłem gwiazdy - powiedział zaraz po zwycięskim pojedynku David Olivia (5-0), który pokonując Konstantina Gluhova (6-5) zdobył wakujący pas organizacji KSW w wadze ciężkiej.

Amerykański zapaśnik jak widać dobrze się czuje w Polsce, bo chce tu znów wrócić, tym razem by zmierzyć się z "Pudzianem".

- Chciałbym wyzwać Pudzianowskiego, naprawdę chciałbym z nim walczyć. Może dostanę taką szansę - rozważa swoją przyszłość David.

Nokautu nie było, ale Pudzianowski wygrał  ?