Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow zawalczą w gali KSW na Narodowym?

Wiele wskazuje na to, że Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow będą gwiazdami gali KSW, która odbędzie się w przyszłym roku na Stadionie Narodowym.
Portal ebilet.pl, który oferuje wejściówki na to wydarzenie, pokazał plakat ze zdjęciami Pudzianowskiego i Chalidowa. Prawdopodobnie obaj wystąpią w tej historycznej gali KSW. Sprzedaż biletów rusza już we wtorek o godz. 10.

Na Narodowym wystąpią na pewno Damian Janikowski - to będzie jego debiut w MMA - oraz nowy mistrz KSW w kategorii ciężkiej Fernando Rodrigues Jr. Te informacje przekazał w Polskim Radiu 24 Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW. Dodał, że przed zaplanowaną na 27 maja 2017 roku galą KSW planuje jeszcze jedno wydarzenie.

Chalidow (MMA 32-4-2) ma już zaplanowaną jedną walkę. 11 marca podczas gali ACB w Manchesterze zmierzy się z Lukiem Barnattem (MMA 11-3). Dla Chalidowa będzie to powrót po rocznej przerwie. W swojej ostatniej walce pokonał Aziza Karaoglu dzięki skandalicznej decyzji sędziów (więcej tutaj).

Za to Pudzianowski (MMA 10-5) w swojej ostatniej walce pokonał Pawła "Popka" Raka podczas grudniowego KSW 37.

Kontrowersyjny wojownik MMA: "Z chęcią stłukłbym Popka"

Tragedia na torze. Zmarła na oczach swoich dzieci

Robert Lewandowski otrzymał GIGANTYCZNĄ ofertę. Zarabiałby najwięcej na świecie

El. MŚ 2018. Polska ukarana za mecz z Rumunią!

Nieprawdopodobna propozycja! Pół miliarda dla Messiego! I to nie od Barcelony!Pudzianowski wygrał z Rakiem w 80 sekund! [MEMY]