Gala Ladies Fight Night już w najbliższy weekend!

W najbliższa sobotę, podczas jubileuszowej gali Ladies Fight Night "Fortuna Dies Natalis", w walce wieczoru niepokonana Agnieszka Niedźwiedź (8-0-0) zmierzy się z Samarą Santos Cunha (10-1-0). Pojedynek zapowiada się obiecująco, zwłaszcza że Brazylijka cztery swoje ostatnie walki wygrywała w pierwszej rundzie! W klatkoringu LFN obok najlepszych polskich zawodniczek zobaczymy również fighterki z Niemiec, Francji, Finlandii i Czech.
"Kuma" kontra Cunha

Pod koniec lipca Agnieszka "Kuma" Niedźwiedź wygrała swój debiutancki pojedynek w żeńskiej organizacji Invicta FC. Już 17 grudnia, w Karpaczu, niepokonana zawodniczka MMA wystąpi w walce wieczoru podczas jubileuszowej gali organizacji Ladies Fight Night. Jej rywalką będzie 23-letnia Brazylijka z mocnym rekordem. W swoich ostatnich czterech pojedynkach Samara Santos Cunha nie dała szans swoim przeciwniczkom, które eliminowała już w pierwszej rundzie. Jak potoczy się sobotnia walka wieczoru?

Ciesze się, że dostałam rywalkę z tak dobrym rekordem i cieszę się, że poprzeczka jest stawiana coraz wyżej. Mam nadzieję, że damy dobrą walkę i dobre show - mówi Agnieszka Niedźwiedź. Jestem dobrze przygotowana, na pewno dobrze sobie poradzę i wygram tę walkę - dodaje zawodniczka.

Transmisja live

Nie tylko walkę Agnieszki, ale całą galę Ladies Fight Night "Fortuna Dies Natalis" będzie można śledzić "na żywo" w jakości HD na www.lfn.com.pl. Nowością będzie transmisja całej gali, wraz z komentarzem Piotra Strusa i Artura "Kornika" Sowińskiego, również na Facebooku organizacji! Start w sobotę o godz. 19:00.

Kogo jeszcze zobaczymy w klatkoringu LFN?

Podczas urodzinowej gali żeńskiej organizacji odbędzie się dziewięć walk, pięć w formule MMA i cztery w K-1.

Ceremonia ważenia w piątek

Ceremonia ważenia zawodniczek na dzień przed galą oraz media trening z konferencją prasową odbędą się o godz. 18:00, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Radio ESKA, naszemiasto.pl, Sport.pl, MMARocks, MMA.pl, sporty-walki.org, InTheCage.pl, FightExpert Magazine, MMAnia.pl, Fight24 oraz MadFight24.