KSW 37. Saleta o walce Pudzianowskiego z "Popkiem": ośmiu lat melanżu nie da się nadrobić

- Jeśli ktoś oczekiwał wysokiego poziomu, to znaczy, że nie ma pojęcia o sporcie - tak Przemysław Saleta skomentował walkę Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem" Rakiem na gali KSW 37
Saleta miesiąc temu zapowiadał, że walka będzie "hitem". Chodziło mu jednak o to, że dzięki takim pojedynkom dyscyplina jest popularyzowana. 48-latek nie spodziewał się, że może być to wysokiej klasy starcie.

Właśnie w tym tonie Saleta wypowiedział się teraz dla "Sportowych faktów":

- Ośmiu lat melanżu nie da się nadrobić w trzy miesiące. "Popek" zrobił to, co miał zrobić. Dał show, emocje i sprzedał PPV. Jeśli ktoś oczekiwał wysokiego poziomu sportowego. to znaczy, że nie ma pojęcia o sporcie - skwitował.

80 sekund "Popka"

Pudzianowski był ogromnym faworytem tego starcia. Jednak to on na początku dostał potężny cios w głowę od Popka. Wtedy ruszył do ataku i wygrał dzięki nokautowi technicznemu! Walka trwała zaledwie 80 sekund. Publiczność była bardzo niezadowolona z tego, jak szybko skończył się pojedynek i przeraźliwie gwizdała po zakończeniu walki.

Ale nie było to przecież jedyne starcie podczas gali "Circus of Pain". Tutaj przeczytasz podsumowanie całego wydarzenia.

15 najpopularniejszych sportowych wrzutek 2016 r. [INSTAGRAM]