Fan ma dla "Popka" propozycję, chodzi o KSW. Będziecie zachwyceni! Takiej walki jeszcze nie było

Debiut Pawła "Popka" Mikołajuwa w KSW do udanych nie należał, ale to dopiero początek przygody rapera z najpopularniejszą w Polsce federacją MMA. Kto będzie jego kolejnym rywalem? Są już pierwsze propozycje.
Starcia z Pudzianowskim, zdaniem większości ekspertów, "Popek" nie miał prawa wygrać. Muzyk pod okiem Marcina Różalskiego trenował zaledwie trzy miesiące, nie prowadząc wcześniej, delikatnie mówiąc, sportowego trybu życia. W klatce z byłym strongmanem "Popek" wytrzymał zaledwie 80 sekund. Mimo kiepskiego początku zapowiedział, że za pół roku wróci silniejszy i z MMA nie rezygnuje.

- Brakuje mi doświadczenia. Muszę przeprosić i podziękować fanom, którzy mnie wspierali. Obiecałem im i mojej rodzinie, że będę walczył dalej. Wrócę do ciężkich treningów i przysięgam wam, że wrócę kur.. i wygram - powiedział zaraz po walce.

Jeden z fanów "Popka" ma już dla niego sugestię dotyczącą drugiej walki w KSW. Jego zdaniem raper powinien połączyć siły z Marcinem Najmanem - pierwszym przeciwnikiem Pudzianowskiego w MMA - i wspólnie zmierzyć się z byłym strongmanem.Co o tym sądzicie? Chcielibyście zobaczyć takie starcie?Pudzianowski wygrał z Rakiem w 80 sekund! [MEMY]