"Popek" bardzo pewny siebie przed walką z "Pudzianem": Wyjdę i rozje... go

- Zostawię serce w tej klatce. W życiu nie byłem tak dobrze przygotowany, jak do tej walki... Wyjdę i rozje... go - mówi Popek, który 3 grudnia w Krakowie na gali KSW 37, zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.
- Moją motywacją są pieniądze - mówi Popek, samozwańczy "Król Albanii", który powraca do klatki MMA. - Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że muszę wrócić do sportu. Zostawię serce w tej klatce. W życiu nie byłem tak dobrze przygotowany, jak do tej walki... Wyjdę i rozje... go - dodaje Popek, który 3 grudnia w Krakowie na gali KSW 37, zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

- Chce boksować? Poboksujemy. Chce iść w parter? Pójdziemy w parter. Do odważnych świat należy - odpowiada "Pudzian" - Mój przeciwnik za dużo walk nie ma, jestem bardziej doświadczony, ale nigdy nikogo nie można lekceważyć - spokojniej na temat tej walki, w oficjalnej zapowiedzi KSW 37, wypowiada się były strongman.Kim jest Popek?

Popek znany jest przede wszystkim z występów w grupach hip-hopowych. Najpierw był członkiem zespołu Firma, a obecnie wraz z Robertem M i Borixonem tworzy grupę Gang Albanii. W 2015 roku ukazała się ich pierwsza płyta, która w Polsce uzyskała status trzykrotnie platynowej płyty. Teledyski Gangu Albanii na platformie Youtube mają po kilkanaście milionów wyświetleń.

Raper do niedawna miał problemy z prawem, które ciągnęły się za nim od czasów młodości. Przez jeden z poważniejszych zarzutów wystawiono za nim europejski nakaz aresztowania, jednak w kwietniu tego roku został zniesiony, dzięki czemu Popek mógł wrócić do Polski.

Popek znany jest także z licznych kontrowersji. W 2012 roku raper wytatuował sobie gałki oczne i wykonał skaryfikację na twarzy. Dwa lata później powtórzył zabieg skaryfikacji oraz zastąpił naturalne zęby protezą ze złota.

Karta walk KSW 37:

1. Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (o pas kategorii ciężkiej)

2. Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (kategoria ciężka)

3. Borys Mańkowski vs John Maguire (o pas kategorii półśredniej)

4. Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (o pas kategorii piórkowej)

5. Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (kategoria półśrednia)

6. Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (kateogria lekka)

7. Marcin Wójcik vs Aranas Djambazov (kategoria półciężka)

8. Filip Wolański vs Łukasz Rajewski (waga piórkowa)

9. TBA vs TBA