UFC 205. Dana White, prezydent UFC, mówi o rewanżu Jędrzejczyk - Kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz po porażce w pojedynku z Joanną Jędrzejczyk stwierdziła, że chętnie podeszłaby do rewanżu w Polsce. Te doniesienia na konferencji prasowej skomentował prezydent UFC Dana White.
Najpierw pochwalił obie panie za widowisko jakie stworzyły w Madison Square Garden. - Ta walka była niesamowita. Obie dziewczyny bardzo chciały ją wygrać. Joanna chciała walczyć z Karoliną. Obie dziewczyny były posiniaczone i zakrwawione, Joanna złamała nos. Ta walka była bardzo stylowa, techniczna, a jednocześnie żywiołowa. Była znakomita.

Potem skomentował doniesienia o ewentualnym rewanżu. - Jeśli Karolina będzie go bardzo chciała... Myślę, że najpierw zrobimy walkę Kowalkiewicz - Claudia Gadelha i zobaczymy, co się stanie. Nie lubię planować kolejnych walk tuż po poprzednim pojedynku.

Gadelha to 27-letnia Brazylijka. Dwukrotnie walczyła z Jędrzejczyk. W 2014 roku niejednogłośnie przegrała z nią na punkty. Do rewanżowego starcia doszło w lipcu tego roku. Również przegrała, tym razem jednogłośnie na punkty. To jej dwie jedyne porażki w MMA.

Kowalkiewicz komentuje walkę

Czytaj relację z pojedynku Jędrzejczyk - Kowalkiewicz

Dostały owacje na stojąco! Kowalkiewicz i Jędrzejczyk podbiły Madison Square Garden! Co za walka! [ZDJĘCIA]