UFC 205. Szef organizacji zachwycony formą Jędrzejczyk. Jotko modli się za Kowalkiewicz [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk opublikowała krótkie wideo z treningu, na którym w błyskawicznym tempie zadaje niezliczoną ilość ciosów. - Niech Bóg ma Cię w opiece, Karolina - tak skomentował filmik Krzysztof Jotko, zawodnik UFC.
Joanna Jędrzejczyk przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa UFC w wadze słomkowej. Jej rywalką 12 listopada w Nowym Jorku będzie Karolina Kowalkiewicz. I trzeba przyznać, że w formie jest znakomitej. Ostatnio na Intagramie pochwaliła się próbką swoich umiejętności. "Łokcie czy kolana. Dla mnie to bez różnicy" - napisała mistrzyni.Pod wielkim wrażeniem szybkości i precyzji ciosów jest nawet Dana White. Szef UFC udostępnił wideo na swoim Intagramie. "Cholera jasna" - ten komentarz White'a mówi wszystko.

Z boku treningowi Jędrzejczyk w sali American Top Team obserwował Krzysztof Jotko. Zdaje się, że ciosy wyprowadzane przez Polkę robią jeszcze większe wrażenie na żywo. "Siedzę sobie wcinam Stejka i obserwuje trening Joanny. I tak na moje oko powinna mieć nick name AK47. Kiedy ona uderza to nawet nie widać jej ciosów. Dosłownie, jak pociski, które niedługo spadną na głowę Karoliny, niech Bóg ma Cię w opiece Karolina.... - napisał zawodnik UFC.

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]