UFC 205. Wojna polsko-polska? Jędrzejczyk: Kowalkiewicz jest fałszywa

Joanna Jędrzejczyk (12-0) nie ma wątpliwości, że Karolina Kowalkiewicz (10-0) to bardzo twarda zawodniczka, ale wciąż nie jest na jej poziomie. Co więcej, mistrzyni UFC uważa ją za fałszywą osobę.
Do historycznej walki o pas w najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie już nieco ponad miesiąc. Zawodniczkom towarzyszą więc coraz większe emocje. Już podczas pierwszej konferencji prasowej atmosfera była gorąca, choć zabrakło słownych "prztyczków" widać było, że obie chcą jak najszybciej rozwiązać swoje sprawy w oktagonie.

W wywiadzie dla "The MMA Hour" Joanna Jędrzejczyk dolała oliwy do ognia, wypowiadając się w niepochlebnych słowach o rywalce. Polskiej mistrzyni nie spodobały się słowa Karoliny Kowalkiewicz po wygranej walce z Rose Namajunas. Pretendentka stwierdziła wówczas, że Jędrzejczyk boi się z nią walczyć.

- Przed walką z Claudią Gadelhą spotkałam się z Karoliną podczas sesji zdjęciowej. Była dla mnie bardzo miła, długo rozmawiałyśmy. Po swojej ostatnie walce powiedziała jednak wiele złych rzeczy na mój temat. To nie jest "trash-talk", ona jest po prostu fałszywą osobą - powiedziała Joanna Jędrzejczyk.

Mistrzyni wagi słomkowej, w tym samym programie, wytknęła Kowalkiewicz słabą znajomość języka angielskiego oraz to, że nigdy nie walczyła z nikim tak dobrym jak ona. - Jest bardzo twardą zawodniczką, dlatego walka będzie dla kibiców bardzo ciekawa. Zasłużyła na to, bo wygrała trzy walki z rzędu. Mimo to, wciąż brakuje jej do mojego poziomu - dodała Jędrzejczyk.

Dla Jędrzejczyk będzie to siódma walka w UFC i czwarta obrona tytułu mistrzowskiego. Dla Kowalkiewicz będzie to czwarte starcie w najpotężniejszej organizacji MMA. Żadna jeszcze nie przegrała.

Podczas pierwszej gali UFC w Nowym Jorku o pas organizacji w wadze lekkiej powalczy także najpopularniejszy zawodnik na świecie, Conor McGregor, który zmierzy się z Eddiem Alvarezem. Gala odbędzie się 12. listopada.Przekombinował z metodami treningowymi. Filmy porno! Inne pomysły też zadziwiają