KSW 37. Mariusz Pudzianowski kontra Popek w walce wieczoru!

To starcie zadowoli wszystkich fanów mieszanych sztuk walki! W walce wieczoru na gali KSW 37 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z powracającym do sportu Popkiem
Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) po raz pierwszy w karierze przegrał dwie walki z rzędu (z Peterem Grahamem i Marcinem Różalskim). Jak spisze się, startując na ring z Popkiem (2-1, 2 KO)? KSW 37 odbędzie się 3. grudnia w Krakowie. Gala będzie transmitowana w systemie PPV.

- Zawsze byłem w treningu, czasami to pokazywałem w Internecie. Ćwiczę od 1,5 miesiąca na naprawdę wysokim poziomie, robię trzy treningi dziennie, wypruwam sobie flaki, żeby tam pójść i rozerwać przeciwnika na strzępy. Dam czadu! Wielu ludzi zaskoczę, bo będę gotowy - mówił wcześniej Popek.

Karta walk KSW 37:

1. Karol Bedorf vs ? (o pas kategorii ciężkiej)

2. Pudzianowski vs Popek Monster (kategoria ciężka)

3. Mańkowski vs ? (o pas kategorii półśredniej)

4. Sowiński vs ? (o pas kategorii piórkowej)

Popek w KSW!

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Paweł Rak, znany szerszej publiczności jako Popek, podpisał kontrakt z najpopularniejszą polską organizacją mieszanych sztuk walki.

"Federacja KSW pragnie potwierdzić podpisanie kontraktu z gwiazdą polskiej sceny hip-hopowej, kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA Popkiem Rakiem (2-1, 2 KO)".

"Data oraz miejsce debiutu w KSW najbardziej popularnego polskiego rapera zostanie podana w najbliższych dwóch tygodniach" - napisano w oświadczeniu.

Polak wraca do walk w MMA po ośmioletniej przerwie. W zawodowej karierze stoczył zaledwie trzy pojedynki, dwa wygrał, jeden przegrał. Wszystkie w 2008 roku.

Kim jest Popek?

Popek znany jest przede wszystkim z występów w grupach hip-hopowych. Najpierw był członkiem zespołu Firma, a obecnie wraz z Robertem M i Borixonem tworzy grupę Gang Albanii. W 2015 roku ukazała się ich pierwsza płyta, która w Polsce uzyskała status trzykrotnie platynowej płyty. Teledyski Gangu Albanii na platformie Youtube mają po kilkanaście milionów wyświetleń.

Raper do niedawna miał problemy z prawem, które ciągnęły się za nim od czasów młodości. Przez jeden z poważniejszych zarzutów wystawiono za nim europejski nakaz aresztowania, jednak w kwietniu tego roku został zniesiony, dzięki czemu Popek mógł wrócić do Polski.

Popek znany jest także z licznych kontrowersji. W 2012 roku raper wytatuował sobie gałki oczne i wykonał skaryfikację na twarzy. Dwa lata później powtórzył zabieg skaryfikacji oraz zastąpił naturalne zęby protezą ze złota.

Sztangistki też mogą być piękne. Hiszpanka zachwyca kibiców swoją urodą [DUŻE ZDJĘCIA]


Kto wygra?