MMA. Fedor Emelianenko będzie walczył jeszcze w tym roku

Fedor Emelianenko wciąż ma chęci i serce do tego aby nadal walczyć w MMA. Fedor zdecydował się nie odchodzić jeszcze na emeryturę, ale kwestia jego kolejnej walki i wyboru przeciwnika nie jest jeszcze do końca ustalona. Z tego co wiadomo to następny pojedynek odbędzie się w Rosji.
Szef M-1 Global Vadim Finkelstein potwierdził, że "Ostatni Cesarz" ma w planach zajęcie się promocją MMA w Europie.

- Jesteśmy po rozmowach i zdecydowaliśmy, że Fedor nie rozstanie się z tym sportem w taki sposób. Jego przyjaciele i byli przeciwnicy wsparli Fedora w kontynuowaniu jego kariery - powiedział Finkelstein. - Chcemy zorganizować walkę w Rosji i już zaczynamy nad tym pracować. Jeśli wszystko pójdzie z planem, zorganizujemy walkę wieczoru na gali w Moskwie lub Sankt Petersburgu pod koniec roku. Przeciwnik nie jest jeszcze ustalony - dodał.

Finkelstein ma w planach także walkę w Japonii: - Oprócz walki w Rosji, dzięki współpracy z ludźmi z Japonii możliwe będzie zorganizowanie gali noworocznej w której być może wystąpi także Fedor - zaznaczył.

Zapytany o plany na rok 2012 Finkelstein odpowiada optymistycznie: - Jeśli wszystko się powiedzie, to w 2012 wrócimy do USA. W chwili obecnej wszystkie pomysły się dopiero rozwijają i chcemy działać zgodnie z ustalonym planem.

Więcej informacji na Fight24.pl ?