Targi PGA

 • Topowy procesor w Twoim komputerze - Intel czy AMD?
 • Stanowisko gracza z podświetleniem RGB - wchodzimy na wyższy poziom!
 • Co dalej z Narodową Drużyną Esportową?

  Co dalej z Narodową Drużyną Esportową?

  Polski esport ma się z roku na rok coraz lepiej, ale dotychczas brakowało Kadry Narodowej, która w Biało-Czerwonych barwach przyniesie nam chwałę na arenie międzynarodowej. W kwietniu tego roku pojawił się jednak projekt Narodowej Drużyny Esportowej (NDE), zainicjowany przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, który miał ten stan rzeczy odmienić.

 • Poznań Game Arena 2019. "Świat się zmienia. Esport to wielki biznes, rośnie w siłę i już dogonił ekstraklasę" [WIDEO]
 • Gaming i pro gaming - czym jest w dzisiejszych czasach i do kogo jest skierowany

  Gaming i pro gaming - czym jest w dzisiejszych czasach i do kogo jest skierowany

  Gaming to dziś nie tylko rodzaj odskoczni od codziennych obowiązków, często to również pasja, która łączy przyjemne z pożytecznym. Gry pozwalają szkolić refleks, uczyć logicznego myślenia, a nawet pracy w zespole. Co zatem jest potrzebne, aby zacząć przygodę ze sportem, który zyskuje w Polsce ogromną popularność (na IEM 2019 w katowickim Spodku zjawiło się ponad 170 tys. osób, a rozgrywki w sieci śledziło 230 mln z całego świata)?

 • E-sport przyciąga więcej kibiców niż futbol amerykański. To nie tylko zawód przyszłości, ale zjawisko

  E-sport przyciąga więcej kibiców niż futbol amerykański. To nie tylko zawód przyszłości, ale zjawisko

  E-sport wymaga wyrzeczeń, morderczych treningów i doskonałego sprzętu. Ile godzin tygodniowo trzeba poświęcić na doskonalenie umiejętności, dlaczego sprzęt i gadżety, z których korzystają e-sportowcy muszą być testowane całymi miesiącami? Jak skonfigurować komputer, by dołączyć do zawodowców i dlaczego warto to powierzyć doświadczonym inżynierom? Na te wszystkie pytania odpowiada ekspert. A że pracować warto, potwierdza przykład Polaka Marcina "Jankosa" Jankowskiego, którego ESPN.com umieścił na pierwszym miejscu listy zawodników, którzy grają na tegorocznych mistrzostwach świata w League of Legends (zawody trwają od 2 października do 10 listopada).