Wyścigi konne

 • Podkowy niepokonanego Va Banka jak mistrzowski lód Chicago Blackhawks

  Podkowy niepokonanego Va Banka jak mistrzowski lód Chicago Blackhawks

  Taki koń trafia się raz na dekadę, albo i rzadziej. Wcale miał nie biegać, zranił się jako źrebak, pochodzenie miał wątpliwe. Tymczasem widzowie na Torze Służewiec byli w tym sezonie świadkami narodzin legendy. Ogier Va Bank wygrał wszystko, co było do wygrania, także Derby. Podkowy, w których biegał można właśnie kupić i kogoś tym uszczęśliwić

 • Sportowiec roku Sports Illustrated. Serena Williams, czyli zrobili konia w konia?

  Sportowiec roku Sports Illustrated. Serena Williams, czyli zrobili konia w konia?

  Redaktorzy Sports Illustrated ostrzegali, że podejmą trudną decyzję, ale nikt nie spodziewał się, że aż tak zignorują typ kibiców z całego świata. American Pharoah wygrał wśród nich zgarniając 47 proc. głosów. Ale w prestiżowym plebiscycie nie zwyciężył. Wyróżnienie przypadło Serenie Williams, zdobywczyni 1 proc. głosów.

 • Rekordowe zawody konne na sopockim Hipodromie

  Rekordowe zawody konne na sopockim Hipodromie

  W dniach 13-15 listopada na hali pomarańczowej sopockiego Hipodromu odbędą się Halowe Zawody Ogólnopolskie Totalizatora Sportowego w skokach przez przeszkody. W tym roku Sopot będzie gościł rekordową liczbę koni.

 • Nowe rozporządzenie, nowe możliwości. Będzie zawód jeździec
 • Breeders Cup. Ostatni bieg American Pharoah. Mistrzostwo świata! Szaleństwo w USA
 • Czarna niedziela na warszawskim Torze Służewiec. Trzy konie zostały uśpione
 • Wielka Wrocławska dla Delight My Fire
 • Brytyjskie i irlandzkie wyścigi konne w ofercie Totolotka

  Brytyjskie i irlandzkie wyścigi konne w ofercie Totolotka

  Zakłady bukmacherskie Totolotek rozszerzyły swoją ofertę zakładów o brytyjskie i irlandzkie wyścigi konne. Od minionego tygodnia miłośnicy gonitw mogą oglądać ich transmisje na żywo i obstawiać wyniki w 120 punktach na terenie całej Polski.

 • Legendarny OAKS po raz drugi na Partynicach!

  Legendarny OAKS po raz drugi na Partynicach!

  W niedzielę tłumy wrocławian dopingowały konie w jednej z najważniejszych gonitw sezonu! W sumie rozegranych zostało aż osiem gonitw, z czego dwie płotowe i dwie przeszkodowe.

 • Mistrzostwa Polski w WKKW. Wielkie odliczanie

  Mistrzostwa Polski w WKKW. Wielkie odliczanie

  Już w najbliższy weekend na terenie Hipodromu Sopot zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego 2015. Mistrzostwa odbędą się w ramach Zawodów Międzynarodowych, podczas których zobaczymy reprezentantów kilkunastu krajów z całego świata.