Wyścigi konne

 • Gałkowo Sharp Masters 2017. Trzy dni wielkich emocji i atrakcji gwarantowane
 • Va Bank i Caccini faworytami w Berlinie. "Przyjeżdżają polskie supergwiazdy"
 • Cavaliada Warszawa 2017. Dawid Kubiak najlepszym zawodnikiem Ligi Europy Centralnej!

  Cavaliada Warszawa 2017. Dawid Kubiak najlepszym zawodnikiem Ligi Europy Centralnej!

  Ostatni konkurs podczas zawodów CSI3* na Cavaliadzie w Warszawie o nagrodę PKO Banku Polskiego pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyłonił zwycięzców Ligi Europy Centralnej. Do Pucharu Świata, odbywającego się w Omaha w stanie Nebraska w USA zakwalifikowali się w kolejności: Dawid Kubiak (POL), Gábor Szabó Jr. (HUN) oraz Rein Pill (EST).

 • Cavaliada Warszawa 2017. Leonard De Boer najlepszy trzeciego dnia zawodów!

  Cavaliada Warszawa 2017. Leonard De Boer najlepszy trzeciego dnia zawodów!

  W najważniejszym konkursie dnia Speed&Music o nagrodę PKN Orlen, pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz pod patronatem Radia ESKA, zaliczanym do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej najszybszy zawodników okazał się Leonard De Boer na młodym koniu VDL Edgar M. Drugie miejsce w świetnym stylu zajął Adam Grzegorzewski i najmniejszy koń konkursu Okarino. Trzecie miejsce na podium zajął Kristupas Petraitis na siwym wałachu Lordano. Wszystkim przejazdom towarzyszyła głośna muzyka i wspaniały doping publiczność.

 • Cavaliada Warszawa 2017. W drugim dniu najlepszy okazał się Jarosław Skrzyczyński
 • Cavaliada Warszawa 2017. Pierwszy dzień imprezy za nami - triumfuje Gábor Szabó!
 • Wyścigi konne. White Turf. Drugi raz pobiegną w Sankt Moritz
 • Cavaliada Warszawa. Najlepsi z najlepszych na Torwarze! [ZDJĘCIA]

  Cavaliada Warszawa. Najlepsi z najlepszych na Torwarze! [ZDJĘCIA]

  W dniach 23-26 lutego w warszawskiej Hali Torwar rozpoczną się jeździeckie zmagania sportowe na najwyższym poziomie. Finał Ligi Europy Centralnej CAVALIADA Warszawa 2017, to spektak, w którym konie, o wartości przewyższającej ceny luksusowych samochodów oraz światowej sławy zawodnicy wzbudzą największe emocje wśród ponad 18 000 tys publiczności. Cavaliada Tour to największe w tej części świata jeździeckie show. Jako jedyny cykl zawodów w Polsce autoryzowany jest przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Przedstawiamy najlepszych ze 160 najlepszych zawodników.

 • Cavaliada Warszawa - Eliminacje Pucharu Świata na Torwarze!

  Cavaliada Warszawa - Eliminacje Pucharu Świata na Torwarze!

  Do zawodów CSI3*-W w Warszawie zgłoszonych zostało 200 par z 15 krajów. Uwagę kibiców przykuwać będzie rywalizacja w finale Cavaliady Tour. W tabeli po zawodach w Poznaniu i Lublinie prowadzi Czeszka, Anna Kellnerova. Ona jednak sezon halowy już zakończyła i do zawodów otwartych przygotowuje się w Hiszpanii. Stąd przed wielką szansą stają kolejni zawodnicy.

 • Z Partynic w szwajcarskie Alpy

  Z Partynic w szwajcarskie Alpy

  Cztery konie z partynickich stajni będą się ściagać podczas mityngu White Turf na zamarzniętym jeziorze w szwajcarskim kurorcie Sankt Moritz: Uczitelka Tanca, Esid In Zamour i Estarion trenera Michała Borkowskiego oraz Zryw trenera Roberta Świątka.