Sporty walki

 • Marcin Najman stanie przed sądem. Może trafić do więzienia

  Marcin Najman stanie przed sądem. Może trafić do więzienia

  Problemy Marcina Najmana. Jak informuje "Super Express", były bokser, aktualnie promotor MMA, został zatrzymany przez policję, gdy jechał swoim Jaguarem XF. Problem w tym, że Najman od września ubiegłego roku ma nałożony zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawa trafiła do sądu.

 • Pudzianowski ostrzega Materlę przed hitową walką. 'Może się odbić jak od ściany'

  Pudzianowski ostrzega Materlę przed hitową walką. "Może się odbić jak od ściany"

  KSW oficjalnie potwierdziło starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8) w main evencie na gali KSW 70. Wydarzenie odbędzie się 28 maja w Łodzi. "Pudzian" tłumaczy, jak wyglądały kulisy zestawienia go z byłym mistrzem w wadze średniej. - Nie zastanawiałem się długo, w końcu do odważnych świat należy - mówi Pudzianowski.

 • KSW czy UFC? Roberto Soldić wygadał się ws. swojej przyszłości

  KSW czy UFC? Roberto Soldić wygadał się ws. swojej przyszłości

  KSW lub UFC - prawdopodobnie to z jedną z tych federacji Roberto Soldić zwiąże się umową. Chorwacki "Robocop" prawdopodobnie zna już swoją przyszłość, co przypadkowo zdradził w podcaście "Incubator". Wystarczyło pytanie o potencjalną walkę z Kamaru Usmanem, mistrzem UFC w wadze półśredniej.

 • 'Pudzian' poznał rywala. Hitowy pojedynek na KSW 70

  "Pudzian" poznał rywala. Hitowy pojedynek na KSW 70

  Mariusz Pudzianowski (16-7) zawalczy z Michałem Materlą (31-8) w walce wieczoru na gali KSW 70. Wydarzenie odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie - przekazał portal WP Sportowe Fakty. Później informacja została oficjalnie potwierdzona przez samą federację.

 • Petr Yan krytykuje rywala za pokazanie flagi Ukrainy. 'To dla niego koniec'