Sporty walki

 • Gołota specjalnie dla nich przyleciał do Polski. Jasny apel. 'To ostatnia szansa'

  Gołota specjalnie dla nich przyleciał do Polski. Jasny apel. "To ostatnia szansa"

  Andrzej Gołota przeszedł na sportową emeryturę w 2013 roku. Od tamtej pory mieszka na stałe w Chicago i tylko co jakiś czas pojawia się w Polsce. Tak się stało we wtorek, gdy przyleciał na galę wręczenia stypendiów sportowych dla najzdolniejszych pięściarek i pięściarzy. Nie krył zaskoczenia, kiedy zobaczył, ilu zawodników zostało wyróżnionych. Zwrócił się również bezpośrednio do "chłopaków", którzy jego zdaniem mają spory problem.

 • Szpilka był na dnie. Jego partnerka chciała odejść. 'Czułem się jak pet'

  Szpilka był na dnie. Jego partnerka chciała odejść. "Czułem się jak pet"

  Artur Szpilka szykuje się do kolejnego pojedynku w federacji KSW, w której nie zaznał jeszcze porażki. Podczas kariery pięściarza miał jednak kilka gorszych momentów, a jeden z nich zaprowadził go na mentalne dno. - Ta porażka bolała mnie najbardziej - wskazał 35-latek w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". Wcale nie chodzi o pamiętne starcie z Deontayem Wilderem.

 • Oświeciński naprawdę to powiedział. Tyle zarobił przed Fame MMA. 'Milion podatku' [WIDEO]

  Oświeciński naprawdę to powiedział. Tyle zarobił przed Fame MMA. "Milion podatku" [WIDEO]

  Niebawem odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Tym razem w oktagonie zobaczymy m.in Tomasza Oświecińskiego, który zmierzy się z Adrianem Ciosem. W poniedziałek popularny aktor wziął udział w promującym wydarzenie programie Face2Face, podczas którego zdradził, ile udało mu się zarobić w ciągu ostatnich lat. Kwota naprawdę może robić wrażenie. - Zapłaciłem od tego podatek. To jest milion złotych - zaznacza zawodnik.

 • Gwiazdy portalu dla dorosłych zmierzą się w ringu. Niepojęte, ile trzeba zapłacić za bilety

  Gwiazdy portalu dla dorosłych zmierzą się w ringu. Niepojęte, ile trzeba zapłacić za bilety

  Paige VanZant stoczyła ostatni pojedynek w UFC w 2020 roku. Od tamtej pory częściej widzimy ją w formule bokserskiej, choć nie radzi sobie w niej tak dobrze. Wiemy, że w kolejnym starciu 25 maja zmierzy się z inną popularną na platformie dla dorosłych zawodniczką Elle Brooke, która boleśnie uderza w nią w mediach społecznościowych. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile kosztują bilety na to wydarzenie.

 • Schreiber puściły hamulce. Brutalny cios w Rzeźniczaka. 'Będzie mógł płacić alimenty'

  Schreiber puściły hamulce. Brutalny cios w Rzeźniczaka. "Będzie mógł płacić alimenty"

  Jakub Rzeźniczak zadebiutuje we freak-fightach. W poniedziałek Clout MMA poinformowało, że były piłkarz Kotwicy Kołobrzeg dołączył do organizacji, gdzie mianem "królowej" określa się Mariannę Schreiber. Influencerka od razu zareagowała na wieści o walce Rzeźniczaka. Nie przebierała w słowach. - W tej walce trzymam kciuki za jego przeciwnika - czytamy w jej mediach społecznościowych.

 • Rzeźniczak ujawnił całą prawdę o starcie w Clout MMA. 'Oddałem wszystko byłej żonie'

  Rzeźniczak ujawnił całą prawdę o starcie w Clout MMA. "Oddałem wszystko byłej żonie"

  Jakub Rzeźniczak stał się kolejnym byłym profesjonalnym sportowcem, który zawitał do świata freak-fightów. Były piłkarz Kotwicy Kołobrzeg już za niecały miesiąc wejdzie do klatki na gali Clout MMA 5, podczas której zmierzy się z Tomaszem Matysiakiem. W jednym z ostatnich wywiadów Rzeźniczak szeroko skomentował debiut. - Traktuję to jako wyzwanie sportowe - tłumaczył.

 • Mistrz świata wdał się w bójkę w kinie. Może mieć gigantyczne kłopoty [WIDEO]

  Mistrz świata wdał się w bójkę w kinie. Może mieć gigantyczne kłopoty [WIDEO]

  Do niecodziennych scen doszło w jednym z kin w hiszpańskiej miejscowości Leon. W trakcie seansu pod ekranem pobiło się dwóch mężczyzn. Jak się okazało, jednym z uczestników był znany pięściarz. Bokser zareagował na wcześniejsze agresywne zachowanie widza i stłukł go dotkliwie, dając mu lekcję wychowania. Choć zyskał uznanie w oczach publiczności, to mogą mu grozić surowe konsekwencje.

 • Niepodziewana zmiana w walce wieczoru KSW 94! Odpalili bombę

  Niepodziewana zmiana w walce wieczoru KSW 94! Odpalili bombę

  Na zaledwie pięć dni przed galą KSW 94, w karcie głównej wybuchł niemały pożar. Trudno bowiem inaczej określić sytuację, gdy z walki wieczoru wypada zawodnik. Andrzej Grzebyk (21-6) z przyczyn zdrowotnych musiał zrezygnować z walki o pas wagi półśredniej z Adrianem Bartosińskim (15-0). Na szczęście udało się znaleźć ekspresowe zastępstwo.

 • Karolina Kowalkiewicz przemówiła po walce. I pokazała twarz

  Karolina Kowalkiewicz przemówiła po walce. I pokazała twarz

  Za Karoliną Kowalkiewicz (16-8) bardzo trudna noc, czy przekładając na czas brazylijski, wieczór. Polka została zdominowana i rozbita przez Iasmin Lucindo (16-5) podczas gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Kilka godzin po walce nasza reprezentantka zwróciła się do fanów za pośrednictwem swojego Instagrama.

 • Kolejny rywal rzuca wyzwanie Adamkowi. Ależ to byłby hit!

  Kolejny rywal rzuca wyzwanie Adamkowi. Ależ to byłby hit!

  Już w połowie maja Tomasz Adamek zadebiutuje w federacji Fame MMA. Jego rywalem będzie Patryk Bandurski. I choć były pięściarz jest skupiony na przygotowaniach do walki, to musi mieć oczy szeroko otwarte. Wyzwanie rzucił mu bowiem kolejny przeciwnik. To były mistrz KSW. - To byłoby dla mnie wielkie wyróżnienie, bo Adamek to absolutna legenda - podkreślał tajemniczy przeciwnik w rozmowie z Kanałem Sportowym. O kim mowa?

 • Dominacja. Jednogłośna decyzja sędziów w walce Kowalkiewicz na UFC 301

  Dominacja. Jednogłośna decyzja sędziów w walce Kowalkiewicz na UFC 301

  Nie był to niestety polski wieczór na brazylijskiej ziemi. W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Karolina Kowalkiewicz (16-8) przegrała podczas gali UFC 301 w Rio de Janeiro z Brazylijką Iasmin Lucindo (16-5) poprzez jednogłośną decyzję sędziowską. Polka została zdominowana przez rywalkę w każdym elemencie, nie mogła znaleźć żadnej recepty na działania przeciwniczki. Tym samym seria zwycięstw Polki zatrzymała się na czterech starciach.

 • Karolina Kowalkiewicz pisze historię. Imponujący rekord. BBC ogłasza

  Karolina Kowalkiewicz pisze historię. Imponujący rekord. BBC ogłasza

  Karolina Kowalkiewicz wraca w nocy z soboty na niedzielę do klatki UFC po ponad półrocznej przerwie. Jej rywalką będzie Brazylijka Iasmin Lucindo. - Jest to duże wyzwanie, bo robi mega progres - powiedziała na antenie Oktagon Live. Nasza zawodniczka będzie miała okazję przedłużyć imponującą serię do pięciu zwycięstw z rzędu, a dodatkowo telewizja BBC ujawniła, że to starcie zapisze się w historii UFC.

 • Rafał Szczerbiński nie żyje. Klub przekazał tragiczne wieści
 • Szpilka wypalił u Wojewódzkiego. Tak nazwał Pudzianowskiego

  Szpilka wypalił u Wojewódzkiego. Tak nazwał Pudzianowskiego

  Artur Szpilka przygotowuje się do kolejnej walki dla organizacji KSW i po niemal roku wróci do oktagonu. Poprzednim rywalem "Szpili" był Mariusz Pudzianowski. W programie "Kuba Wojewódzki" były pięściarz wrócił do tego starcia. "Pudzian" raczej nie będzie zadowolony. - Jak taki zasapany wieprz - mówił o rywalu Szpilka.

 • Szpilka powiedział głośno, co myśli o walce Tomasza Adamka. Prosto z mostu

  Szpilka powiedział głośno, co myśli o walce Tomasza Adamka. Prosto z mostu

  Kilka miesięcy temu oficjalnie potwierdzono walkę Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim podcza zbliżającej się gali FAME MMA 21. Będzie to debiut były mistrza świata federacji IFB, IBO i WBC w wadze półciężkiej we freak fightach. Na temat nadchodzącego starcia wypowiedział się Artur Szpilka w rozmowie z "Kanałem Sportowym". - Wiadomo, jak Kamila wykupi dostęp i będzie oglądała, to włączę, zobaczę - przyznał.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.