Sporty walki

 • Największa walka w historii boksu w Wielkiej Brytanii. Borek: Król podgrzewa atmosferę

  Największa walka w historii boksu w Wielkiej Brytanii. Borek: Król podgrzewa atmosferę

  Już dziś o 17:00 zapraszamy na specjalny odcinek Sport.pl Fight. Konrad Ferszter i Antoni Partum wraz z naszymi gośćmi omówią hitową walkę bokserską Tyson Fury vs. Dilian Whyte o pas WBC w wadze ciężkiej. Będzie także o KSW 69 i nowej gwieździe, jaką stał się Sebastian Przybysz. Przeanalizujemy też nadchodzącą walkę roku w polskim MMA, czyli Pudzianowski - Materla. Naszymi gośćmi są trener Robert Złotkowski (m.in trenujący Jana Błachowicza), a także Mateusz Borek (komentator Viaplay, współwłaściciel Kanału Sportowego).

 • Awantura przed Fame MMA 14. Murański nazwał rywala konfidentem. I się zaczęło
 • Błachowicz okradziony. Stracił samochód i spokojną głowę. 'Gnoju'

  Błachowicz okradziony. Stracił samochód i spokojną głowę. "Gnoju"

  Jan Błachowicz został okradziony. Były mistrz UFC poinformował, że skradziono mu samochód, w którym trzymał sprzęt. Cała sytuacja miała miejsce w Warszawie na niespełna miesiąc przed walką z Aleksandarem Rakiciem. - Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań (...) - zwrócił się do złodzieja sportowiec.

 • Fame MMA ogłosiło transfer. 'Jeden z najpopularniejszych zawodników'
 • Mariusz Pudzianowski rozbił bank. 200 tys. zł za Najmana, a potem poszło

  Mariusz Pudzianowski rozbił bank. 200 tys. zł za Najmana, a potem poszło

  Jeśli fortuna kołem się toczy, to u Mariusza Pudzianowskiego toczy się kołem od tira i niezmiennie mu sprzyja. Majątek jednego z najbardziej popularnych sportowców w Polsce to nawet 40 mln złotych. Chociaż obrotny siłacz biznesów ma dużo, to najwięcej gotówki płynie do niego z ringu.