Sporty walki

 • Jacek Murański wraca do klatki. Będzie walczył ze 'Starym Wiewiórem'
 • Skandal w KSW. Przybysz składa protest, ale pasa i tak nie przyjmie. 'Klasy nie kupisz'
 • Małachowski dostał sensacyjną ofertę. 'Mam swoją godność'

  Małachowski dostał sensacyjną ofertę. "Mam swoją godność"

  - Z szacunku do tych sportowców, zawodowców, bo to są zawodowcy, nie mogę przyjąć większej gaży niż Michał Materla, czy Daniel Omielańczuk, a o Janku Błachowicz to już nie wspomnę - mówił Piotr Małachowski o propozycjach, jakie dostał od freak fightowych federacji sztuk walki. Były lekkoatleta stanowczo stwierdził, że nigdy nie weźmie udziału w takim pojedynku.

 • Tragedia mistrzyni świata. Podczas walki jej mąż umierał obok ringu

  Tragedia mistrzyni świata. Podczas walki jej mąż umierał obok ringu

  15 września na zawsze zapisze się tragicznie w życiu byłej mistrzyni świata w wadze piórkowej, Sabriny Maribel Perez. Podczas walki Argentynki nagle zasłabł jej trener, a zarazem mąż, Diego Arrua. 58-latek trafił do szpitala, ale jego życia nie udało się uratować. "Doznał zawału serca" - poinformował na Twitterze prezydent WBC, Mauricio Sulaiman.

 • Bum! Spektakularny nokaut. Polakowi zgasło światło [WIDEO]
 • Polak zdemolowany przez Czeczena. Polała się krew [WIDEO]
 • Afera w walce wieczoru na KSW. 'Frajerski numer' [WIDEO]

  Afera w walce wieczoru na KSW. "Frajerski numer" [WIDEO]

  Co za historia na KSW! Mistrz Jakub Wikłacz brutalnie sfaulował Sebastiana Przybysza, że ten nie był w stanie kontynuować walki. Ale sędzia uznał, że zawodnik Arrachionu Olsztyn nie sfaulował intencjonalnie, więc mu tylko odjął punkty. No i sędziom punktowym wyszedł remis.

 • Padł jak mucha. Piorunujący nokaut na KSW 86 [WIDEO]

  Padł jak mucha. Piorunujący nokaut na KSW 86 [WIDEO]

  W pierwszej walce na gali KSW 86 byliśmy świadkami potężnego nokautu. Oskar Szczepaniak (5-1, 2 KO) pokonał Adriana Gralaka (5-2 1NC, 2 KO, 1 Sub) w pierwszej rundzie po piorunującym lewym sierpowym. Rywal 24-latka błyskawicznie padł na deski.

 • Hajto znów będzie walczył w Clout MMA. Rywal już znany
 • Szykuje się rewolucja w KSW. Może dotknąć Pudzianowskiego. 'Naturalna rzecz'

  Szykuje się rewolucja w KSW. Może dotknąć Pudzianowskiego. "Naturalna rzecz"

  - Naturalną rzeczą w biznesie jest, że ludzie przychodzą i odchodzą. I my też szykujemy się do rewolucji, kiedy nasze największe gwiazdy powiedzą "dość" - stwierdził Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW w rozmowie z "Super Expressem". Niewykluczone, że ta rewolucja pochłonie też Mariusza Pudzianowskiego, który przegrał dwie ostatnie walki w KSW.