Sporty walki

 • Najnowsze informacje ws. stanu zdrowia "Bombardiera". KSW składa deklarację

  Najnowsze informacje ws. stanu zdrowia "Bombardiera". KSW składa deklarację

  - W środę około godz. 18:00 miał zabieg wycięcia wyrostka. Niespełna trzy godziny później dostałem cynk od jego sztabu, że jest już przytomny i czuje się dobrze. Jednak do czerwca nie będzie mógł zbytnio trenować, by nie napinać mięśni brzucha, więc treningi MMA i dźwiganie dużych ciężarów odpada - mówi nam Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

 • "Żyłem w buszu, znajdowałem jedzenie w śmietnikach. Straszne życie"

  "Żyłem w buszu, znajdowałem jedzenie w śmietnikach. Straszne życie"

  Szerokim echem w środowisku sportów walki odbił się niedawny wywiad gwiazdy UFC, Francisa Ngannou. Kameruńczyk już 27 marca może zostać mistrzem UFC w wadze ciężkiej. W rozmowie z Tomem Taylorem z "Bleacher Report" zawodnik opowiedział o swojej ucieczce z Afryki do Francji.

 • Mariusz P. zabrał głos ws. oskarżeń: P. szczuje dziennikarzy psem. News taki, że pół Polski przeczyta
 • Polak pokonał mistrza świata! "Punchdown może powtórzyć sukces strongmanów"

  Polak pokonał mistrza świata! "Punchdown może powtórzyć sukces strongmanów"

  Dawid "Zaleś" Zalewski pokonał w finale Wasilija Kamotskiego, nieoficjalnego mistrza świata i wygrał trzecią edycję turnieju Punchdown. W turnieju udział wzięły także panie, które wystąpiły w co-main evencie. - Bardzo dużo ludzi pyta, czy zrobimy kiedyś turniej kobiet. Na razie zrobiliśmy walkę pokazową - mówi Jakub Henke, jeden z organizatorów gali. - Gala spełniła moje oczekiwania, bo było kilka ciekawych pojedynków. Na pewno finał nikogo nie zawiódł - mówi Ewa Piątkowska, była mistrzyni świata w boksie.

 • Piłkarski wicemistrz świata zmierzył się z legendą MMA. "Bestia"