Sporty walki

 • Szpilka zaczepia Pudziana przed hitową walką. 'Mariusz, cholera jasna'
 • Burza wokół Lewandowskiego. 'Poczułam niesprawiedliwość'
 • Były mistrz KSW skradł show. Bum, bum. 'Jak robić to furorę' [WIDEO]
 • Borek: 'Jeszcze kiedyś wrócisz'. Pierwszy taki człowiek w KSW

  Borek: "Jeszcze kiedyś wrócisz". Pierwszy taki człowiek w KSW

  25 lat w sportach walki i 20 lat w KSW. To on był pierwszym mistrzem największej Polskiej organizacji MMA. Na gali KSW 82 Łukasz "Juras" Jurkowski, niegdyś zawodnik, teraz komentator został wprowadzony do Hall of Fame KSW. Też jako pierwszy. Łez nie dało się powstrzymać.

 • Latające kolano. Brutalny nokaut na KSW 82 [WIDEO]

  Latające kolano. Brutalny nokaut na KSW 82 [WIDEO]

  W Warszawie trwa gala KSW 82, podczas której jedną z ciekawszych konfrontacji będzie walka Andrzeja Grzebyka z Brianem Hooiem. Podczas innej walki doszło z kolei do brutalnego nokautu. Wilson Varela w efektownym stylu pokonał Gracjana Szadzińskiego. Francuz nie dał Polakowi żadnych szans.

 • KSW 82. O której i gdzie oglądać? Ważne informacje dla kibiców MMA [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]
 • Fajdek będzie walczył w MMA? 'Były już pierwsze telefony'

  Fajdek będzie walczył w MMA? "Były już pierwsze telefony"

  Paweł Fajdek nie wyklucza występu w MMA. Pięciokrotny mistrz świata i brązowy medalista olimpijski w rzucie młotem przyznał, że bierze taki scenariusz pod uwagę. Jednak żeby do tego doszło, muszą zostać spełnione pewne warunki.

 • PashaBiceps rzuciła sobie mordercze wyzwanie. Przejedzie 1800 km na rowerze

  PashaBiceps rzuciła sobie mordercze wyzwanie. Przejedzie 1800 km na rowerze

  1800 - tyle kilometrów do pokonania ma Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski. Były e-sportowiec rzucił sobie mordercze wzywanie. Chce z bliska dopingować 9INE, który ma szanse zostać mistrzem świata w CS:GO i już w piątek wyruszył do Paryża. Na miejsce dotrze dopiero za kilka dni, ponieważ trasę pokonuje... rowerem.

 • Słynny komentator gal UFC wieszczy sukces Gamrota. 'Zrobi to'

  Słynny komentator gal UFC wieszczy sukces Gamrota. "Zrobi to"

  Mateusz Gamrot znajduje się na siódmym miejscu w rankingu UFC w wadze lekkiej. Czy Polak doczeka się wymarzonego awansu do TOP 5? Taki scenariusz wieszczy Jon Anik, wieloletni komentator gal UFC. - Myślę, że mu się uda. Potrzebuje odpowiedniej walki, ale ma czas, żeby do tego doszło. I zdecydowanie wierzę w jego umiejętności - mówi dziennikarz w rozmowie z TVP Sport.

 • Były mistrz KSW złapany na dopingu. Kolejny. Proceder na wielką skalę

  Były mistrz KSW złapany na dopingu. Kolejny. Proceder na wielką skalę

  Były mistrz KSW w kategorii piórkowej Daniel Torres został zawieszony przez Komisję Sportową w Nevadzie za stosowanie dopingu - poinformował portal mmafighting.com. Nie tylko Brazylijczyk został ukarany, ponieważ razem z nim w sądzie musi stawić się ośmiu innych zawodników.