Vancouver 2010. Curling. Spodnie Norwegów godne króla

Odzieżowe odkrycie Igrzysk Olimpijskich, spodnie norweskich curlerów, okazały się być godne króla. Relacja Z czuba i na żywo z igrzysk codziennie na Sport.pl od godziny 17.

Król Norwegii Harald V miał w planach obejrzenie wtorkowego spotkania swoich poddanych. Co więcej, doniesienia wskazywały, że chętnie przyjmie od drużyny czerwono-biało-niebieskie spodnie w romby, jeżeli tylko curlerzy zechcą zaoferować mu parę. Kapitan Thomas Ulsrud był zachwycony:

- No, normalnie, powiedział, że to najfajniejsze spodnie, jakie w życiu widział - powiedział Ulsrud, którego ekipa zapewniła sobie w poniedziałek miejsce w fazie playoff.

Ulsrud dodał, że drużyna spodziewała się, iż spodnie mogą przyciągnąć uwagę, może nawet przyciągnąć nowych widzów.

- Ale nigdy bym nawet nie marzył, że będziemy gadać sobie z królem i nosić te same spodnie, i jeszcze mówić: Ej, królu, wyglądasz czadowo - powiedział kapitan.

Po poniedziałkowym zwycięstwie z Francją norwescy curlerzy mają na swoim koncie sześć zwycięstw i dwie porażki.

Jeśli Igrzyska, to tylko w Sport.pl

Codzienne relacje Z Czuba i na żywo, relacje prosto z Kanady specjalnych korespondentów, wideo komentarze, rozmowy z naszymi gwiazdami i komplet wyników, także tych z nocy polskiego czasu. A rano o godz. 9 w TOK FM magazyn olimpijski Michała Pola. Zapraszamy do śledzenia igrzysk w Sport.pl. 

Zespół Sport.pl przygotowuje też "Gazetę olimpijską" - codziennie do kupienia z "Gazetą Wyborczą".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.