Vancouver 2010. Wypadek ukraińskiego skoczka na treningu

Ukraiński skoczek Witalij Szumbarets uległ groźnie wyglądającemu wypadkowi podczas niedzielnego treningu na dużej skoczni w Whistler. Zawodnik na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale przez jakiś czas był nieprzytomny. Relacja Z czuba i na żywo z igrzysk na Sport.pl od godziny 17

Szumbarets stracił kontrolę mniej więcej w połowie swojego skoku i upadł twarzą za zeskok. Następnie zsunął się po nim na sam dół skoczni. Błyskawicznie pojawili się przy nim sanitariusze.

Ukrainiec był nieprzytomny, natychmiast przetransportowano go śmigłowcem do szpitala.

Zawodnik skończył zawody na skoczni normalnej na 45. pozycji, a do konkursu na dużym obiekcie nie zakwalifikował się. W turnieju drużynowym nie wystartowałby, gdyż Ukraina nie ma czterech zawodników, jacy wymagani są do tego konkursu.

Igrzyska w Vancouver na portalu Sport.pl

Codzienne relacje Z Czuba i na żywo, relacje prosto z Kanady specjalnych korespondentów, wideo komentarze, rozmowy z naszymi gwiazdami i komplet wyników, także tych z nocy polskiego czasu. A rano o godz. 9 w TOK FM magazyn olimpijski Michała Pola. Zapraszamy do śledzenia igrzysk w Sport.pl ?

Zespół Sport.pl przygotowuje też "Gazetę olimpijską" - codziennie do kupienia z "Gazetą Wyborczą".

Janne Ahonen może zakończyć udział w igrzyskach ?

Więcej o: