Vancouver 2010. Marcus Hellner złotym medalistą w biegu łączonym na dystansie 30 km

Reprezentant Szwecji zdobył wreszcie upragniony medal w Vancouver. Po biegu na dystansie 15 km stylem dowolnym ,gdzie znalazł się tuż za podium, w sobotę był najszybszy i zdobył trzeci złoty krążek dla swojego kraju w biegu łaćzonym na 30 km.

25- latek przybył na metę z czasem 1:15:11.4s. tuż przed Niemcem Tobiasem Angererem. Niedzielny bieg w Whistler Olympic Park był szczęśliwy dla Szwedów. Trzecią lokatę zajął bowiem rodak Hellnera - Johan Olsson, który przybył na metę z wynikiem 1:15:14.2s.

Vancouver 2010 na Sport.pl

Na portalu Sport.pl codziennie od godz. 17 relacje Z Czuba i na żywo, całą dobę relacje prosto z Kanady od naszych specjalnych korespondentów, wideo komentarze, rozmowy z naszymi gwiazdami i komplet wyników, także tych z nocy polskiego czasu. A o godz. 9 rano w Radiu TOK FM magazyn olimpijski Michała Pola - oraz stream wideo live w naszym portalu.

Zespół Sport.pl przygotowuje też "Gazetę olimpijską" - codziennie do kupienia z "Gazetą Wyborczą".

W niedzielę decyzja w sprawie protestu Norwegów przeciw Justynie Kowalczyk ?