Vancouver 2010. Zjazd mężczyzn przełożony na poniedziałek

Zjazd mężczyzn, pierwsza podczas igrzysk w Vancouver konkurencja w narciarstwie alpejskim, został przełożony z soboty na poniedziałek. - Przyczyną jest zły stan trasy oraz niekorzystne warunki pogodowe - poinformowała rzeczniczka Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Wcześniej podjęto decyzję o przełożeniu super-kombinacji kobiet. Oznacza to, że w pierwszym weekendzie igrzysk nie zobaczymy żadnych zawodów w narciarstwie alpejskim.

Panujące w Vancouver dodatnie temperatury i padający deszcz spowodowały, że śnieg pokrywający trasy jest miękki i mokry. To wymusiło przełożenie weekendowych zawodów. Nie wiadomo, jak zmiany wpłyną na dalszy kalendarz startów alpejczyków. Na poniedziałek były zaplanowane treningi mężczyzn do super-kombinacji.

Vancouver 2010 na Sport.pl

Na portalu Sport.pl codziennie od godz. 17 relacje Z Czuba i na żywo, całą dobę relacje prosto z Kanady od naszych specjalnych korespondentów, wideo komentarze, rozmowy z naszymi gwiazdami i komplet wyników, także tych z nocy polskiego czasu. A o godz. 9 rano w Radiu TOK FM magazyn olimpijski Michała Pola - oraz stream wideo live w naszym portalu.

Zespół Sport.pl przygotowuje też "Gazetę olimpijską" - codziennie do kupienia z "Gazetą Wyborczą".

Specjalny serwis o Igrzyskach w Vancouver 2010 ?

Więcej o: