Vancouver 2010. Narciarstwo alpejskie: Vonn była gotowa, ale trening się nie odbył

Zmagająca się z kontuzją mięśnia prawej kości piszczelowej Lindsey Vonn chciała wziąć udział w czwartkowym treningu zjazdu. Była gotowa, pomimo kontuzji. Jednak trening się nie odbył.

Występ na igrzyskach w Vancouver Lindsey Vonn, faworytki do złotego medalu w zjeździe, stał pod znakiem zapytania. Wszystko przez bolesną kontuzję goleni, którą Vonn odniosła 2 lutego na treningu. - To najbardziej bolesny uraz w mojej karierze - krzywiła się zawodniczka, o której mówi się, że ma tyle blizn, ile tytułów.

Jednak w czwartkowym treningu Amerykanka miała wziąć udział. Trening się nie odbył, ale wygląda na to, że zawodniczka, która zdominowała Puchar Świata w zjeździe w tym sezonie, będzie miała szansę walczyć o złoto olimpijskie.

Już od piątku na portalu Sport.pl igrzyska w Vancouver

Codzienne relacje Z Czuba i na żywo, relacje prosto z Kanady specjalnych korespondentów, wideo komentarze, rozmowy z naszymi gwiazdami i komplet wyników, także tych z nocy polskiego czasu. A rano o godz. 9 w TOK FM magazyn olimpijski Michała Pola. Zapraszamy do śledzenia igrzysk w Sport.pl.

Wszystko o Igrzyskach w Vancouver - tutaj ?

Więcej o: