Siedem goli, w tym bezpo鈔ednio z ro積ego! Kapitalny mecz o br您 IO w Tokio

Pi趾arski USA wywalczy造 br您owy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. W meczu o trzecie miejsce pokona造 Australijki 4:3. Spotkanie obfitowa這 w wiele fenomenalnych goli, a jedn z kluczowych postaci by豉 Megan Rapinoe.

Czterokrotne z這te medalistki olimpijskie tym razem nie wywalczy造 pierwszego miejsca, cho uda這 im si zdoby miejsce na podium. Pi趾arki Stan闚 Zjednoczonych w niezwykle emocjonuj帷ym starciu pokona造 Australijki, kt鏎e walczy造 o remis do samego ko鎍a. Bramki w czwartkowym meczu o 3. miejsce strzela造: Megan Rapinoe (dwukrotnie), Carli Lloyd (dwukrotnie) dla USA i Samantha Kerr, Caitlin Foord, Emily Gielnik dla Australii.

Fenomenalne spotkanie Megan Rapinoe. Gole stadiony 鈍iata na igrzyskach olimpijskich w Tokio

Pierwsz bramk Amerykanki strzeli造 ju w 8. minucie meczu. Megan Rapinoe popisa豉 si trafieniem bezpo鈔ednio z rzutu ro積ego. Pomocniczka fenomenalnie podkr璚i豉 pi趾, a bramkarka Teagan Micah nieudolnie pr鏏owa豉 obroni centrostrza przeciwniczki. To by dopiero pocz徠ek popisu umiej皻no軼i 36-letniej Amerykanki. Kilkana軼ie minut p騧niej do Rapinoe otrzyma豉 g鏎n pi趾 z prawego skrzyd豉 i bez zastanowienia strzeli豉 na bramk Australijek. Zawodniczka uderzy豉 z woleja wprost w g鏎ny r鏬 bramki.

Wartych zobaczenia goli nie zabrak這 tak瞠 ze strony Australijek, a w szczeg鏊no軼i pokaza豉 to Emily Gielnik, kt鏎a w 90. minucie meczu zbieg豉 z pi趾 przed pole karne Amerykanek i widz帷 du穎 wolnej przestrzeni, odda豉 strza z dystansu. Uderzenie by這 na tyle silne, 瞠 nie uda這 si go obroni Adriannie Franch, a pi趾a wpad豉 niemal w samo okienko.

Mn鏀two ha豉su i alkoholu. Australijczycy poszaleli. Winnych b璠zie trudno znale潭Mn鏀two ha豉su i alkoholu. Australijczycy poszaleli. Winnych b璠zie trudno znale潭

Do rozegrania w pi販e no積ej kobiet na IO w Tokio pozosta jeszcze mecz fina這wy, w kt鏎ym Szwecja zmierzy si z Kanadyjkami. Spotkanie odb璠zie si w nocy z czwartku na pi徠ek (6 sierpnia) o godzinie 4:00 czasu polskiego.