Nowicki i Fajdek z medalem? O której oglądać rzut młotem w Tokio? [Transmisja TV, stream online]

Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki wystąpią w finale rzutu młotem. Obaj Polacy mają duże szansę na miejsca medalowe. Gdzie i o której oglądać rzut młotem na IO w Tokio? Transmisja TV, stream online.

Trwają "polskie" dni na igrzyskach olimpijskich w Tokio. We wtorek polscy sportowcy zdobyli cztery medale. Karolina Naja i Anna Puławska wywalczyły srebro w konkurencji K-2 na dystansie 500 metrów, później brązowy medal dołożył zapaśnik Tadeusz Michalik w kategorii do 97 kilogramów. a złoto i brąz w rzucie młotem zdobyły Anita Włodarczyk i Malwina Kopron. W środę srebro do dorobku medalowego Polski dołożyły Jolanta Ogar i Agnieszka Skrzypulec w żeglarskiej klasie 470. To jednak nie koniec szans polskich olimpijczyków na medale. 

Zobacz wideo "Jeżeli Fajdek oczyści głowę, to powinien walczyć o medal"

Rzut młotem Fajdek zapowiada dwa medale: Odwalimy kawała dobrej roboty 

Kolejnym kandydatami są Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki w rzucie młotem. Polacy są klasyfikowani na pierwszym i trzecim miejscu pod względem wyników osiągniętych w 2021 roku. Żelaznym kandydatem do medalu wydaje się być czterokrotny mistrz świata Paweł Fajdek, który rzucił 76,46 metrów i zajął w eliminacjach piąte miejsce w grupie A. Z lepszej strony w eliminacjach zaprezentował się drugi z polskich olimpijczyków Wojciech Nowicki, który rzucił młotem na odległość 79,78 metrów, co było najlepszym osiągnięciem w całych eliminacjach. 

Absurdalny atak na siatkarzy. Absurdalny atak na siatkarzy. "Kompromitacja. Zwykły produkt marketingowy, nic więcej"

- Tyle razy w głowie rozgrywałem te eliminacje, że byłem przygotowany, że będzie taka trudna sytuacja. Przez dziewięć lat się to za mną ciągnęło. To paraliżuje. Na finał zapraszam, oglądajcie. Mam nadzieję, że wystąpię z Wojtkiem i odwalimy kawał dobrej roboty, zdobywając dwa medale - powiedział Fajdek. 

"Było dramatycznie". Paweł Fajdek przeraził wszystkich w eliminacjach rzutu młotem

Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki walczą o medal. O której godzinie finał rzutu młotem? [Transmisja TV, stream online]

Finał rzutu młotem odbędzie się w środę 4 sierpnia. Start zawodów o godzinie 13:15. Transmisja zawodów lekkoatletycznych będzie dostępna w TVP 1 i Eurosport 1, a także na stronie sport.tvp.pl i Player.pl. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o: