Polska - Francja w ćwierćfinale IO w Tokio! Gramy o strefę medalową. Gdzie i kiedy oglądać mecz? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Polski wygrała grupę A i zagra z Francją w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio. Kiedy i gdzie oglądać decydujący mecz w walce o strefę medalową? Transmisja TV, stream online.

Polscy siatkarze zagrają we wtorek 3 sierpnia o awans do strefy medalowej. Ich rywalami będą Francuzi, którzy zajęli czwarte miejsce w grupie B. Wiadomo, że po ewentualnym zwycięstwie Polacy w półfinale zmierzą się z Argentyną. Najpierw zespół Vitala Heynena musi przełamać klątwę ćwierćfinałów. 

Zobacz wideo "Świątek, Kubot i Kurek bili nam brawo. Dla mnie to zaszczyt"

Polska - Francja w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich. Przełamać klątwę ćwierćfinału

Francuzi zakończyli fazę grupową z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami, a ich bilans setów to 10:10. Nasi najbliżsi rywale wygrali z Rosjanami oraz Tunezją, natomiast przegrali z USA, Argentyną i Brazylią. Porażka 2:3 z ostatnią ekip przejdzie do historii igrzysk olimpijskich za sprawą drugiego seta, który trwał 50 minut i zakończył się wynikiem 39:37 dla Francji.

Daria KliszynaDramat Darii Kliszyny! Stadion opuściła na wózku. "Mięsień został całkowicie rozdarty"

Po raz ostatni Polacy mierzyli się z Francją niewiele ponad miesiąc temu w Lidze Narodów. Wtedy to Francuzi wygrali 3:2. W najbliższym meczu reprezentacja Polski będzie chciała przełamać klątwę ćwierćfinałów. W ostatnich czterech turniejach olimpijskich polscy siatkarze odpadali właśnie na tym etapie rozgrywek. 

Tokyo Olympics VolleyballPrzeklęty mecz polskich siatkarzy. Klątwa już 17 lat zabiera medale. Potem tylko cisza, żal i pustka

Siatkówka. Polska - Francja. O której prawdopodobnie odbędzie się mecz? Gdzie go oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Mecz Polska - Francja we wtorek 3 sierpnia o godzinie 14:30 czasu polskiego. Początkowo spotkanie miało się rozpocząć o 2:00 czasu polskiego, czyli o godzinie 9:00 w Japonii. Z powodu praw telewizyjnych zdecydowano się przełożyć spotkanie na późniejszy termin. Transmisję spotkania można oglądać na TVP 1 oraz Eurosport 1 Stream online prowadzony będzie na platformach sport.tvp.pl oraz Player.pl. Zapraszamy do relacji na żywa na stronie Sport.pl lub aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: