Znamy pierwszą parę w półfinale turnieju siatkarzy. Wielki hit!

Znamy drugiego półfinalistę siatkarskiego turnieju olimpijskiego. To Brazylia, która pokonała 3:0 Japonię i o finał zagra z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim.

Drugi ćwierćfinał, drugi trzysetowy. I drugi bez niespodzianek. Brazylia pokonała Japonię. W pierwszym secie aktualny mistrz olimpijski bez większych problemów 25:20. Ale w drugim to Japończycy prowadzili przez większą część seta. Do stanu 17:16, kiedy stracili kilka punktów z rzędu i znowu przegrali - tym razem do 22. W trzecim Brazylijczycy już nie stracili kontroli nawet na moment. Znowu - podobnie jak w pierwszym secie - utrzymywali kilkupunktową przewagę, wygrali do 20, a cały mecz 3:0.

Siatkówka. Polska gra o półfinał jako ostatnia

Brazylia została drugim półfinalistą turnieju olimpijskiego. Po Rosyjskim Komitecie Olimpijskim, który w pierwszym wtorkowym meczu pokonał 3:0 Kanadę. Teraz czas na mecze z naszej strony drabinki. Najpierw Włochy - Argentyna (godz. 10), a później Polska - Francja (godz. 14.30).

• Brazylia - Japonia 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)