Tokio znów zaskoczyło kibiców! Zdobyła medal dzięki prezerwatywie [WIDEO]

Jessica Fox opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, w jaki sposób można naprawić dziób kajaka. Rozwiązanie problemu jest dość nietypowe, ponieważ okazuje się, że na nagraniu wideo użyto prezerwatywy.

Australijka opublikowała nagranie z użyciem "nowatorskiego sposobu" na naprawę kajaka na swoim profilu TikTok. "Założę się, że nigdy nie przypuszczaliście, że prezerwatywy są wykorzystywane do naprawy kajaków" - napisano w materiale wideo. Następnie uprzedzono, że pod prezerwatywą musi się znaleźć karbonowa powłoka. Dopiero w kolejnym kroku naciąga się środek antykoncepcyjny. 

Zobacz wideo "Dla Świątek i Hurkacza to były igrzyska na przetarcie. Czego więcej od nich wymagać?"

Zaskakujące wykorzystanie prezerwatywy przez olimpijkę. Tokio 2020 wciąż zaskakuje kibiców

Jessica Fox, australijska kajakarka górska, opublikowała wideo przed swoim wyścigiem na początku tygodnia. Dokładnie we wtorek 27 lipca Australijka wystąpiła w finale slalomu kajakowego K1 kobiet. Finalnie 27-latka nie wygrała w swojej kategorii, ale udało się jej zająć trzecie miejsce, co dało jej brązowy medal na IO w Tokio

Lepsze od Australijki były jedynie Hiszpanka Maialen Chourraut, która zdobyła srebro oraz Niemka Ricarda Funk - złota medalistka tegorocznych igrzysk olimpijskich. "Przeszłam przez wszelkie możliwe emocje. Jestem dumna ze zdobycia brązowego medalu na igrzyskach olimpijskich. To nie był idealny wyścig, próbowałam wyprzedzić stawkę, ale naprawdę ciężko walczyłam i dałam z siebie wszystko. Jestem szczęśliwa i wdzięczna ze zdobycia podium i świętowania trzecie medalu olimpijskiego - napisała na Instagramie zawodniczka, gratulując przeciwniczkom swoich wyników.

Dodajmy, że Jessica Fox na igrzyskach olimpijskich w Tokio wygrała także złoty medal w kajakarstwie w kategorii C-1. Australijka jest również 11-krotną mistrzynią świata w swojej kategorii. Na igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku wywalczyła srebro w slalomie K-1, natomiast cztery lata później w Rio de Janeiro brąz. 

Więcej o: