Hit! Reprezentant Niemiec udzielał wywiadu. Nagle zdjął koszulkę. "Mam wiadomość"

Reprezentacja Niemiec pokonała 3:2 Arabię Saudyjską w meczu drugiej kolejki grupy D na turnieju olimpijskim w Tokio. Po zakończeniu spotkania Max Kruse postanowił skorzystać z okazji i oświadczył się swojej partnerce.

Niemcy odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo na tegorocznych igrzyskach olimpijskich w stolicy Japonii dzięki bramkom zdobytym przez Nadiera Amiriego, Ragnara Ache oraz Felixa Uduokhaia. Tym samym kadra prowadzona przez Stefana Kuntza pozostaje w walce o awans do fazy pucharowej. W miniony piątek odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia, a znicz olimpijski zapaliła tenisistka Naomi Osaka.

Zobacz wideo Redaktorzy Sport.pl już w Tokio! Zaczynamy Igrzyska Olimpijskie

Max Kruse oświadczył się partnerce po meczu z Arabią Saudyjską. Union Berlin mu pogratulował

Max Kruse zakończył mecz z Arabią Saudyjską z asystą przy trafieniach Felixa Uduokhaia z Augsburga. Napastnik pojawił się w mixed zonie po zakończeniu spotkania i udzielał wywiadu. W jego trakcie postanowił skorzystać z okazji i zwrócić się w stronę swojej dziewczyny. "Mam dla niej wiadomość" – rozpoczął piłkarz Unionu Berlin.

Kruse chwilę później zdjął koszulkę, uklęknął i wyciągnął z kieszeni wyimaginowany pierścień. Na koszulce był widoczny napis "Bardzo Cię kocham. Czy wyjdziesz za mnie?". Union Berlin postanowił pogratulować piłkarzowi za pośrednictwem Twittera. Sugerując się filmami oraz zdjęciami dostępnymi na Instagramie zarówno Maxa, jak i jego partnerki Dilary można stwierdzić, że oświadczyny zostały przyjęte.

Reprezentacja Niemiec powalczy o awans do fazy pucharowej turnieju na igrzyskach olimpijskich w Tokio w środę 28 lipca. W ostatnim spotkaniu fazy grupowej nasi zachodni sąsiedzi zagrają z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Więcej o: