"Prawie jak w kryminale". Zofia Klepacka pokazała wioskę olimpijską [WIDEO]

- Prawie jak w kryminale - tak warunki na jednej ze stołówek przygotowanych na igrzyska olimpijskie skomentowała windsurferka Zofia Klepacka, której te skojarzyły się z pomieszczeniem w więzieniu.

Pierwsi polscy sportowcy już wylądowali w Japonii i przygotowują się przed igrzyskami olimpijskimi w bazach rozmieszczonych w innych miastach, a także w wiosce olimpijskiej w stolicy kraju. Jedną z osób, które już się tam pojawiły jest Zofia Klepacka

Zobacz wideo To będą inne igrzyska. "Ubolewamy, że nie będzie kibiców na trybunach"

Klepacka pokazała warunki na olimpijskiej stołówce. Szyby i jedzenie w rękawiczkach

Windsurferka, która w 2012 roku zdobyła brązowy medal igrzysk w Londynie w klasie RS:X zdecydowała się pokazać, jak wyglądają przygotowane przez organizatorów olimpijskie stołówki. Opublikowała zatem filmik w mediach społecznościowych, gdzie widać, jak wyglądają warunki, które zastała w jednej z nich.

Maja Włoszczowska i Paweł KorzeniowskiTylko dwoje Polaków na otwarciu igrzysk? Nieprawdopodobne zamieszanie

Na stołówce na środku oddzielonych od siebie stołów, gdzie zawodnicy mogą położyć posiłki, postawiono spore szyby oddzielające ich od sportowców siedzących naprzeciwko nich. Posiłki trzeba też jeść w foliowych rękawiczkach. Wszystko ze względu na trwającą epidemię koronawirusa i środki bezpieczeństwa ograniczające możliwość zakażenia.

Wściekła Anna Maliszewska atakuje związek. Wściekła Anna Maliszewska atakuje związek. "Jest mi przykro"

"Prawie jak w kryminale"

- Prawie jak w kryminale, słuchawki tylko brakuje, ale może jeszcze domontują - stwierdziła dość zaskoczona warunkami Klepacka, której te skojarzyły się z pomieszczeniem widzeń w więzieniach. Polka na igrzyska wyleciała z drugą grupą sportowców. W poniedziałek miała olimpijskie ślubowanie, a we wtorek lot do Azji.

Iga Świątek i Hubert HurkaczIga Świątek i Hubert Hurkacz tracą rywali na igrzyskach! Tak wygląda droga do medalu

Windsurferzy swoją rywalizację w Tokio rozpoczną jeszcze przed oficjalnym otwarciem igrzysk - 20 lipca. Zakończą ją pięć dni później. 

Więcej o: