Igrzyska w Rio. Michalik powalczy o brąz, Nowacka prowadzi w pięcioboju, Polacy w finale pchnięcia kulą i w skoku wzwyż [PODSUMOWANIE DNIA]

Oktawia Nowacka prowadzi po pierwszej konkurencji w pięcioboju, Tomasz Majewski i Konrad Bukowiecki awansowali do finału pchnięcia kulą, Kamila Lićwinko awansowała do finału skoku wzwyż, a Monika Michalik (już za chwilę!) powalczy o brąz w zapasach! Zapraszamy na szybki przegląd najważniejszych wydarzeń 13. dnia igrzysk w Rio.

ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO Z 13. DNIA IGRZYSK

1. Michalik walczy o brąz!

Monika Michalik wygrała pierwszą walkę repasażową z Łotyszką Anastazją Grogorjevą. To oznacza, że jeszcze w czwartkową noc będzie walczyła o brązowy medal olimpijski! Walka o 22:55!

<<< Więcej >>>

2. Bukowiecki i Majewski w finale

Złoty medalista igrzysk w Pekinie i Londynie Tomasz Majewski, a także Konrad Bukowiecki wystąpią w wieczornym finale olimpijskiego konkursu pchnięcia kulą.

<<< Więcej >>>

3. Nowacka prowadzi po szermierce w pięcioboju

Oktawia Nowacka prowadzi po szermierce - pierwszej konkurencji olimpijskiej rywalizacji w pięcioboju nowoczesnym w Rio de Janeiro. Anna Maliszewska zajmuje 22. miejsce.

<<< Więcej >>>

4. Lićwinko w finale skoku wzwyż

Halowa mistrzyni świata Kamila Lićwinko awansowała do finałowego konkursu skoku wzwyż igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro pokonując kwalifikacyjną wysokość 194 cm.

<<< Więcej >>>

5. Protest Amerykanek! Dodatkowy bieg w sztafecie

W eliminacjach sztafet 4x100 m kobiet Amerykanki zgubiły pałeczkę. Gdy wydawało się, że wielka sensacja stała się faktem i jednych z głównych faworytek nie zobaczymy w finale, sędziowie uznali protest, który da im jeszcze jedną szansę na awans.

<<< Więcej >>>

<<< CO NAS CZEKA W NOCY? >>>

Sprawdź klasyfikację medalową

Rio 2016. Seksafera w brazylijskiej kadrze. Ingrid Oliveira wyrzucona z wioski [ZDJĘCIA]

Copyright © Agora SA