Rio 2016. Podnoszenie ciężarów. Żenujący wpis Krzysztofa Szramiaka o dopingu

Krzysztof Szramiak, czyli polski sztangista przyłapany na dopingu, w kuriozalny sposób broni Tomasza Zielińskiego, również zdyskwalifikowanego zawodnika. Szramiak na swoim facebooku napisał, że skoro były minister sportu Adam Korol twierdzi, że: "Zieliński nie ma prawa nosić koszulki z orłem na piersi", to były działacz zasługuje na gilotynę. Wpis nie jest już widoczny, ale mamy print screena.

Krzysztof Szramiak miał być rezerwowym zawodnikiem polskiej kadry sztangistów, ale tak jak Tomasz Zieliński został przyłapany na dopingu. Teraz Szramiak w kuriozalny sposób zaczął bronić kolegę. Tym, którzy atakują Zielińskiego należy się według niego "gilotyna albo sznur."

Oto wpis jaki opublikował na swoim profilu na facebooku:

- Jeżeli były minister sportu Adam Korol mówi, że Tomasz Zieliński dzięki któremu Polska i Polacy mieli wiele razy powód do dumy narodowej, człowiek wzór! I inspiracja dla wielu młodych sportowców! Bohater narodowy człowiek, który poświęcił zdrowie i całe młode życie, oddał serce dla Wielkiej Polski! Nie ma prawa nosić koszulki z orłem na piersi! To ja powiem tak, nasz kraj przesiąkł już tak całkowicie ścierwem politycznym!! Które w końcu musimy zacząć sądzić publicznych wiecach za ich kłamstwa i oszustwa! Tak jak w średniowieczu robili to Francuzi na gilotynę! Albo na sznur - napisał Szramiak.

Post nie jest już widoczny, ale dziennikarz Tok FM Kamil Gapiński zrobił screena i umieścił go na swoim twitterze.

Tomasz Zieliński został zdyskwalifikowany , a jego brat Adrian jest oskarżony o doping . Szramiak też nie może być brany pod uwagę, bo sam zażywał niedozwolone środki. W jego przypadku to już recydywa.

Szramiak już w 2012 roku został złapany na stosowaniu dopingu, i w konsekwencji zawieszony na dwa lata, powrócił do startów w 2014 roku. Teraz grozi mu dożywotni zakaz.

Zobacz wideo

Co tam się DZIAŁO!? Prowokacje, zaczepki, a po meczu awantura pod siatką!

Więcej o: