Rio 2016. Mistrz NBA drwi z warunków w wiosce olimpijskiej

Andrew Bogut, koszykarz reprezentacji Australii i mistrz NBA z 2015 roku, na Twitterze krytykuje warunki panujące w wiosce olimpijskie. Stworzył nawet ironiczny hashtag #IOCLuxuryLodging, którym oznacza wszystkie takie tweety.

Bogut był podekscytowany grą w Rio, ale po przyjeździe do wioski olimpijskiej mina mu zrzedła. Na Twitterze umieścił swoje zdjęcie "walczącego" z prysznicową kotarą i opisem: "Montuję zasłonę prysznicową, żebyśmy mogli się wykąpać bez zalewania pokoju".

Wszystkie tweety oznacza hashtagiem #IOCLuxuryLodging, bo tak prześmiewczo zaczął nazywać wioskę olimpijską. "W #IOCLuxuryLodging wierzymy, że łóżka nie są potrzebne do spania. Wytrenowani sportowcy mogą spać na stojąco." - pisał Bogut. "#IOCLuxuryLodging nie będzie wypowiadać się w sprawie willi delegatów na przedmieściach Rio"- dodawał.

Komentarze Boguta na temat warunków w wiosce olimpijskie pojawiły się kilka dni po tym, jak australijska reprezentacja odmówiła wprowadzenia się do przeznaczonych dla niej budynków. Australijczycy narzekali na przeciekające rury, nieszczelne instalacje gazowe, problemy z prądem. W piątek w budynkach zajmowanych przez Australię wybuchł pożar, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale z pokoi skradziono dwa laptopy i stroje kilku sportowców.

Skandaliczne warunki w wiosce olimpijskiej. Oburzeni Polacy wyliczają: syf, robaki, brak okien i wody w łazience

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA