Soczi 2014. Stroje polskiej reprezentacji paraolimpijskiej

Emocje sportowe w Soczi nie kończą się wraz z ceremonią zamknięcia igrzysk olimpijskich. Już wkrótce - 7 marca - trybuny na nowo zapełnią się, by kibicować sportowcom podczas igrzysk paraolimpijskich. Dbając o spójny wizerunek reprezentantów naszego kraju, marka 4F ubierze polską reprezentację paraolimpijską. Oficjalne przekazanie ubrań z kolekcji Soczi 2014 odbyło się 27 lutego br.

Spójny wizerunek reprezentacji narodowej

4F zadbało, aby reprezentanci Polski wyglądali tak samo na obu wydarzeniach sportowych. W szczegółach stroje różnią się jedynie symbolami i oznaczeniami - inne są logotypy samego związku sportowego oraz igrzysk. Tu także przygotowano zestawy strojów w trzech liniach: defiladowej, sportowej i casualowej.

- Sport to ważny element mojego życia. Jest według mnie jedną z najlepszych dróg, która może pomóc osobie z niepełnosprawnością wrócić do normalnego życia. W nowej sytuacji, w jakiej się znalazłem, potrzebowałem znaleźć sens tego, co się stało. Szukałem motywacji, musiałem odnaleźć się na nowo. Dzięki treningowi sportowemu zacząłem pokonywać swoje słabości i łamiąc stereotyp osoby niepełnosprawnej, stawałem się silniejszy - powiedział Rafał Szumiec, reprezentant Polski w narciarstwie zjazdowym w pozycji siedzącej, tzw. mono-ski, podczas zimowych igrzysk paraolimpijskich.

Technologia dająca komfort

Kolekcja Soczi 2014 to wypadkowa potrzeb zawodników oraz trendów, stworzona tak, by zapewnić sportowcom komfort i funkcjonalność. We wszystkich ubraniach marki 4F zastosowane zostały najlepsze technologie, gwarantujące utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, wodoodporność oraz ochronę przed wiatrem i śniegiem.

Więcej o: