Soczi 2014 i nie tylko. Bjoerndalen przejdzie do historii? [ROZKŁAD DNIA]

W niedzielę nie czeka nas aż tyle emocji związanych ze startami Polaków. O wysokie miejsca mogą rywalizować chyba jedynie polskie panczenistki na 1500 metrów. Do historii igrzysk może przejść za to Ole Einar Bjoerndalen.

6.00 Curling mężczyzn. Mecze USA - Kanada, Wielka Brytania - Norwegia i Szwecja - Rosja. Kolejne mecze także od 16: Niemcy - Dania, USA - Szwecja, Norwegia - Szwajcaria i Chiny Kanada.

7.00 Supergigant mężczyzn. Czy Bode Miller w końcu wywalczy pierwszy medal w Soczi? Pojedzie także Maciej Bydliński .

8.00 Snowboardowy cross kobiet. Eliminacje, a następnie finał od 10.15.

9.00 Hokej mężczyzn. Grupa B, mecz Austria - Norwegia.

9.00 Hokej kobiet. Mecze o miejsca 5. - 8. Kolejne także po godzinie 18.

11.00 Biegi narciarskie. Sztafeta 4x10 km mężczyzn. Polacy pobiegną w składzie: Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek (obaj stylem klasycznym), Maciej Staręga i Jan Antolec (obaj dowolnym).

11.00 Curling kobiet. Mecze: Japonia - Szwajcaria, Szwecja - Rosja, USA - Kanada i Dania - Korea Południowa.

13.30 Hokej, grupa A. Mecze Rosja - Słowacja i Słowenia - USA.

15.00 Łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów kobiet. W sobotę najlepszy był Zbigniew Bródka. Czy natchnie swoim startem Polki? W niedzielę pojadą Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska i Katarzyna Bachleda-Curuś .

16.00 Biathlon. Bieg masowy mężczyzn. Czy Ole Einar Bjoerndalen wywalczy swój 13. medal igrzysk i zostanie rekordzistą w historii zimowej olimpiady?

16.00 Łyżwiarstwo figurowe. Pary taneczne, program krótki.

16.00 Bobsleje. Dwójki mężczyzn, pierwszy i drugi ślizg. Startują Polacy: Paweł Mróz i Dawid Kupczyk .

18.00 Hokej mężczyzn. Mecz Finlandia - Kanada w grupie B.

Nie tylko Soczi

13.00 Ruch - Jagiellonia Mecz drużyn ze środka tabeli. Czy Chorzowianie powiększą przewagę nad rywalami w walce o czołową ósemkę?

15.30 Zagłębie - Górnik Zagłębie po rundzie jesiennej jest przedostatnie, Górnik drugi. Lubinianie na pewno będą chcieli wiosną ruszyć w górę tabeli, więc mecz może być zacięty.

17.00 Real - Getafe. Real goni Barcelonę i Atletico. które w sobotę wygrały swoje mecze i odskoczyły, ale tylko na trzy punkty.

17.00 Puchar Anglii, Arsenal - Liverpool Arcyciekawy mecz w 1/8 finału Pucharu Anglii. Czy w bramce Arsenalu zobaczymy Łukasza Fabiańskiego?

17.45 THW Kiel - Vive Targi - Kielce W grupie B Ligi Mistrzów Vive grają z liderami tabeli. Kiel w ośmiu kolejkach przegrało tylko raz, w Kielcach. Vive ma na razie pięć wygranych i trzy porażki i jest trzecie.

18.00 Lech - Śląsk Mecz drużyn, które trochę zawiodły jesienią. Lech jest czwarty, a Śląsk 14. Poznaniacy chcą gonić Legię i Górnika, więc nie mogą tracić punktów.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: