Niedziela ze Sport.pl: TdS, TCS i oczywiście Premier League

W niedzielę pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni, w Oberstdorfie w Niemczech. W narciarskim Tour de Ski czas na sprint ?łyżwą?. W angielskiej Premier League dwa mocne akcenty - mecze Newcastle - Arsenal i Chelsea - Liverpool. Relacje Na Żywo ze wszystkich wydarzeń na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl Live na smartfony.

14.30 Tour de Ski

Na starcie nie stanęła Justyna Kowalczyk, ale wspaniale zastąpiła ją Sylwia Jaśkowiec, która w prologu w biegu na 3 kilometry stylem dowolnym w Oberhofie zajęła trzecie miejsce. Tu więcej o bohaterskiej Sylwii , a w niedzielę o 14.30 zapraszamy na sprint stylem dowolnym

16.30 Turniej Czterech Skoczni

Kwalifikacje do pierwszego konkursu nasi skoczkowie przeszli na luzie O formę Kamila Stocha, Piotra Żyły, Jana Ziobry, Macieja Kota, Klemensa Murańki i Krzysztofa Bieguna możemy być spokojni.

19. kolejka Premier League ?

Jedyna z wielkich lig europejskich, która nie zapadła w choćby krótki sen zimowy, w ten weekend nie zwalnia tempa. W sobotę zwycięstwa odniosły obie drużyny z Manchesteru . W niedzielę hitowo zapowiadają się mecze Newcastle z Arsenalem - godz. 14.30 oraz Chelsea z Liverpoolem - godz. 17.00.

Więcej o: