Sportowy tydzień: biegi, skoki, eliminacje MŚ... Bądź na bieżąco z aplikacją Sport.pl LIVE

W tym tygodniu kibice sportowi pasjonować się będą startami Justyny Kowalczyk i polskich skoczków. W eliminacjach MŚ z Ukrainą zagra reprezentacja Polski. Śledź wszystkie relacje na żywo z aplikacją Sport.pl Live na Androida, wyróżnioną w plebiscycie Antywebu.

Środa, 15:45 - sprint w Sztokholmie

W środę sprintem w Sztokholmie zacznie się finał Pucharu Świata. Justyna Kowalczyk będzie jedną z faworytek. Kwalifikacje rozpoczną się o 13:45, finały od 15:45.

Czwartek, 11:00 - kwalifikacje w Planicy

W czwartek o 11 polscy skoczkowie rozpoczną kwalifikacje do zawodów w Planicy. Liczymy na udane starty Kamila Stocha, Piotra Żyły i pozostałych Polaków.

Czwartek, 20:30 - mecz towarzyski Brazylia - Włochy

Większość reprezentacji gra w piątek mecze eliminacyjne do mistrzostw świata 2014. Włosi mają akurat wolne, więc zagrają dzień wcześniej towarzysko z Brazylią. Kolejny rewanż za finał mundialu w USA?

Piątek, 14:15- finał PŚ w biegach w Falun, 5 km

W piątek po raz drugi w tym tygodniu pobiegnie Justyna Kowalczyk, tym razem na 5 kilometrów. Czy od początku finału PŚ Polka będzie prowadzić?

Piątek, od 14:45 - eliminacje MŚ, 24 mecze

Mnóstwo spotkań, sporo ciekawych, jak rywalizacja Chorwatów z Serbami. W "polskiej" grupie Anglia zagra z San Marino, a Czarnogóra z Mołdawią.

Piątek, 15:15 - konkurs w Planicy

Rozpocznie się wielkie latanie w Planicy, oby z kompletem Polaków!

Piątek, 20.45 - Polska - Ukraina

W piątek wieczorem Polacy zagrają na Stadionie Narodowym arcyważny mecz eliminacji mistrzostw świata z Ukrainą. Początek relacji Z Czuba i na żywo od 20.45.

Śledź wszystkie relacje w aplikacji Sport.pl LIVE

Nie możesz śledzić rywalizacji przed telewizorem? Musisz wyjść z domu, może masz gości, a może zbyt wiele dzieje się naraz? Teraz jest rozwiązanie: relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na Androida!

Aplikacja Sport.pl LIVE została doceniona w plebiscycie Antywebu na najlepszą aplikację mobilną na Androida. Zagłosuj na Sport.pl na http://www.appaward.pl/android/media/ !

Więcej o: