Dziennikarze nie poznali Holyfielda. Wzięli go za przypadkowego turystę

Zabawną wpadkę podczas igrzysk w Londynie zanotowali dziennikarze telewizji NBC. Nie poznali oni legendarnego amerykańskiego boksera Evandera Holyfielda i w swoim programie przedstawili jako przypadkowego turystę.

KONKURS! Pokaż jak dodajesz sił Marcinowi Dołędze i wygraj tablet Acer!

W porannym programie "Today Show" w telewizji NBC, rozmawiano o ceremonii otwarcia igrzysk w Londynie. W pewnym momencie pokazano sondę przeprowadzoną wśród turystów przechadzających się w okolicach Pałacu Buckingham. Jednym z nich był legendarny amerykański bokser Evander Holyfield, którego jednak dziennikarze nie rozpoznali. Amerykanin o ceremonii otwarcia powiedział, że była wspaniała i po chwili zniknął ekranu. O całej sytuacji pewnie nikt by się nie dowiedział, gdyby Holyfield nie opisał jej na Twitterze. " Today Show zrobił wczoraj ze mną wywiad i nie napisał kim jestem" - "ćwierknął" Amerykanin.

Evander Holyfield to wielokrotny bokserski mistrz świata wagi ciężkiej i juniorciężkiej. W 1984 roku, podczas igrzysk olimpijskich w Los Angeles, zdobył brązowy medal w wadze półciężkiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.