Londyn 2012. Hiszpania wygrywa z Algierią i zapewnia sobie awans. To dobry wynik dla Polaków

20 : 27
Komentarze
Od?wie?
49
Koniec meczu. Hiszpanie grając rozważnie i skutecznie wypracowali sobie kilkubramkową przewagę, której nie roztrwonili i pokonali Algierię 27:20, zapewniając sobie tym samym awans na IO w Londynie. Niedzielny mecz z Polakami nie będzie dla nich zatem meczem o stawkę. Polacy będą musieli wywalczyć przynajmniej punkt aby wywalczyć kwalifikację olimpijską. Mecz Polska - Hiszpania w niedzielę o 20.15, transmisja na żywo w serwisie Sport.pl.

60. min. 20. bramka dla Algierii i koniec meczu. 20:27 Hiszpania jedzie na igrzyska do Londynu!

59. min. Ale poszukiwania 20. bramki zablokowane przez hiszpańską obronę. Kontra Hiszpanów jednak również nieskuteczna - Sarmiento uderza w bramkarza. Ale chwilę później Canellas jeszcze raz i jest 19:27.

58. min. Kolejna bardzo dobra akcja Mokraniego - 19. gol Algierczyków.

57. min. Algieria atakuje ale Rahim popełnia błąd i okazję na kolejną bramkę mają Hiszpanie - wykorzystuje ją Riviera. 18:26.

56. min. Trener Algierii prosi o czas.

55. min. Obrońcy hiszpańscy odpuścili Mokraniego, a ten wykorzystał ten fakt - 17:25. ALgierczycy idą za ciosem - chwilę później jest już 18:25.

54. min. Canellas do Aguinagalde i kolejna bramka Hiszpanów. 16:25.

53. min. Rahim nieprzepisowo powstrzymywał Tomasa, ale Bousmal wychwycił rzut Canellas i ruszyłą kontra Algierczyków. Skuteczna kontra. Berkous zdobywa kolejnego gola. 17:24.

51. min. Rocas gonił Berkousa i został wykluczony na 2 minuty. Rahim wykorzystuje przewagę i strzela bramkę na 16:24.

50. min. Maqueda w indywidualnej akcji - 15:24

50. min. Aguinagalde pod presją dwóch Algierczyków podwyższa prowadzenie Hiszpanów. 15:23

49. min. Maqueda strzela i jest 15:22.

48. min. Czerwona kartka dla Chehboura.

47. min. Berkous trafia z trudnej pozycji w sam róg bramki Sierry. Algierczycy odrabiają straty. 15:21.

46. min. Hiszpanie już w komplecie - konstruują atak - ale świetnie broni algierski bramkarz.

45. min. Algierczycy idą za ciosem - odpuścili Garcii, który nie miał dobrej pozycji do strzału, wyprowadzili świetną kontrę zwieńczoną uderzeniem Mokraniego - 14:21.

43. min. Kara dwóch minut dla Rocasa - Algierczycy wykorzystują przewagę i jest 13:21.

42. min. Pozycyjny atak Hiszpanów - sędziowie odgwizdują faul w ataku, kontra Algierczyków, strzał Rahina i świetna obrona Sierry.

41. min. Obrotowy reprezentacji Hiszpanii Aguinagalde podwyższa na 12:21.

40. min. Szybka odpowiedź Hiszpanii - teraz rzut karny wykorzystują gospodarze turnieju. 12:20

38. min. Algierczycy starają się szanować piłkę, i udało im się wywalczyć rzut karny. Zouaoui pokonuje Sierrę 12:19.

37. min. Kolejny raz Riviera i 11:19.

36. min. Nieudany atak Algierczyków - Sierra nie dał się zaskoczyć Berkousowi. Hiszpania przejmuje piłkę, ale nieporozumienie Sarmiento i Riviery - kontra Algierii, ale piłka zamiast w bramkę trafia w bramkarza.

35. min. I jeszcze Guardiola - Algierczycy całkowicie bezradni i jest 11:18

34. min. Rivera technicznym rzutem i kolejna bramka dla Hiszpanów 11:17

33. min. 11:16 Potężne uderzenie Garcii i piąta bramka przewagi.

32. min. Druga połowa rozpoczyna się od ataku Hiszpanów i powiększenia przewagi. Ale Algierczycy też podwyższają swój wynik. 10:15

Przerwa Do przerwy Algieria, mimo fragmentów dobrej gry przegrywa z Hiszpanią 9:14.

30. min. Rzut wolny dla Algierii jednak Berkous nie jest w stanie pokonać muru. Sędzia kończy pierwszą połowę.

29. min. Guardiola ostrzelał słupek i poprzeczkę Kerboucha po efektownej kontrze Hiszpanów.

28. min. Powolny atak pozycyjny Hiszpanów ale broni Kerbouche - błyskawiczna kontra ALgierczyków, ale Sierra także staje na wysokości zadania - piłka znów trafia do Hiszpanów i tym razem Tomas wykańcza akcję. 9:14

27. min. Już cztery - 8:12, Hiszpanie poprawiają i jest już 8:13

25. min. Morros powstrzymuje Berkousa - nie ma bramki dla Algierii, ale chwilę potem już jest. Hiszpanie odpowiadają szybką kontrą - wciąż mają 3 bramki przewagi. 8:11

24. min. Hiszpanie kontrują i podwyższają przewagę do trzech bramek. Chcą powtórzyć akcję, ale tym razem przeszkadza im poprzeczka. A chwilę potem - słupek. 7:10

23. min. Rzut karny dla Hiszpanii - Reixach nie daje szans Kerboucheowi. Ale chwilę potem ataka Algierczyków zakończony bramką i znów tylko 2 bramki przewagi Hiszpanów. 7:9

22. min. Atak Algierczyków odparty - ale tylko na chwilę. Berkous nie rezygnuje i pokonuje hiszpańskiego bramkarza. 6:8

21. min. Boubaou zalicza pierwsze trafienie w meczu - 5:8

19. min. Hiszpanie w przewadze - Daoud dostał karę za trzymanie za szyję zawodnika hiszpańskiego. Przewaga przynosi Hiszpanom kolejną bramkę - 4:8

17. min. Rocas pogubił się w powietrzu i kontra Algierczyków - gol Zouaouiego. 4:7

16. min. Boultif strzela prosto w bramkarza i Algieria nadziewa się na błyskawiczną, podręcznikową kontrę Hiszpanów zakończoną kolejną bramką. 3:7

15. min. Trener Algierii bierze czas, gdy jego podopieczni przegrywają już 6:3.

13. min. Berkous do Mokraniego, ten wygrywa pojedynek z Guardiolą i Algierczycy wyrównują.

12. min. Hiszpanie w ataku pozycyjnym i jest trzecia bramka. W dodatku Algierczycy w osłabieniu.

10. min. Świetna parada hiszpańskiego bramkarza krzyżuje szanse algierczyków na wyrównanie.

6. min. I pierwsza bramka dla Algierczyków.

4. min. Wzorowy atak pozycyjny Hiszpanów i prowadzą oni już 2:0.

2. min. Na początek dobra interwencja hiszpańskiego bramkarza, a chwilę później jednobramkowe prowadzenie Hiszpanii.