Vancouver 2010. Billy Demong triumfuje w kombinacji norweskiej

Dwa pierwsze miejsca zajęli Amerykanie w kombinacji norweskiej. Wygrał Billy Demong, a drugi był Johnny Spillane. Trzecie miejsce zajął prowadzący po konkursie skoków Bernhard Gruber.

Demong, który był szósty po konkursie skoków, w rewelacyjnym stylu wygrał bieg na 10 km. Amerykanin olimpijską trasę w Whistler pokonał w czasie 25 minut 32,9 sekundy.

O cztery sekundy wolniejszy był jego rodak - Johnny Spillane. Trzecie miejsce zajął prowadzący po skokach Gruber. Austriak na trasę biegu ruszył z zaliczką 34 sekund, finiszował niemal 11 sekund za Demongiem.

Wygraj Ligę

"Wygraj Ligę" - największy piłkarski konkurs w Polsce - wystartował! To już 18. edycja gry, w której bierze udział nawet kilkadziesiąt tysięcy drużyn. Stwórz własny zespół, załóż lub dołącz do ligi prywatnej, rób transfery, ściągaj sponsorów. Zagraj i "Wygraj Ligę"!

Zwycięzca zdobędzie 10 000 zł , ale pula nagród to aż 25 000 zł. Zapraszamy do gry.