Złapany na dopingu Tomasz Zieliński dostanie medal za igrzyska w Londynie?!

Niespodziewany zwrot w sprawie Tomasza Zielińskiego. Polski ciężarowiec, który tuż przed startem na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro został złapany na dopingu, może dostać medal za igrzyska w Londynie!
Światowa federacja podnoszenia ciężarów poinformowała, że brązowy medalista w kategorii do 94 kg, Mołdawianin Anatoli Ciricu został złapany na dopingu. Próbka "A" wykazała obecność niedozwolonego środka. Ciricu w Londynie zajął trzecie miejsce, a wcześniej na dopingu przyłapano sportowców z miejsc 1., 2., 4., 6., 7.

Jeśli Ciricu zostanie zdyskwalifikowany, to dziewiąty Zieliński zajmie ostatecznie trzecie miejsce i dostanie brąz! Na pierwsze miejsce przesunie się Irańczyk Saeid Mohammadpourkarkaragh, a na drugie reprezentant Korei Południowej Kim Minjae.

Zieliński został wykluczony z reprezentacji olimpijskiej na kilka dni przed tegorocznymi igrzyskami w Rio de Janeiro. Badania wykazały, że zażywał nandrolon. Później na dopingu wpadł jego brat Adrian Zieliński, złoty medalista olimpijski z Londynu.39 niezwykłych sportowych ciekawostek! [KLIKNIJ]