Sport.pl

Rio 2016. Polska - Iran. Koszulka Stephane'a Antigi wywołała szał! Kibice już chcą kupować!

Reprezentacja Polski po dramatycznym spotkaniu pokonała Iran 3:2 i na igrzyskach w Rio de Janeiro jest niepokonana. Forma polskich siatkarzy zachwyca kibiców, ale nie tylko ona. Szał wywołuje również koszulka francuskiego trenera Polaków - Stephane'a Antigi.
3 : 2
Informacje
Turniej mężczyzn - Grupa B
Wtorek 09.08.2016 godzina 22:40
Wyniki szczegółowe
1 Set
2 Set
3 Set
4 Set
5 Set
Wynik
Polska
25
25
23
20
18
3
Iran
17
23
25
25
16
2
Składy i szczegóły
Polska
Nowakowski, Konarski, Kurek, Kłos, Drzyzga, Łomacz, Kubiak, Mika, Buszek, Bednorz, Bieniek, Zatorski (libero)
Iran
Mahmoudi, Ebadipour, Marouflakrani, Ghaemi, Mousavi Eraghi, Zarini, Gholami, Ghafour, Mirzajanpou, Mahdavi, Sharifat, Marandi (libero)
Przed turniejem olimpijskim forma polskich siatkarzy nie była imponująca. Kibice zastanawiali się, jak polscy zawodnicy wypadną w Rio de Janeiro. Stephane Antiga uspokajał, że forma przyjdzie w odpowiednim momencie. Miał rację.

Polska w Brazylii jest niepokonana. "Biało-czerwoni" wygrali dwa spotkania: 3:0 z Egiptem i 3:2 z Iranem. W pierwszym meczu polscy zawodnicy nie zostawili rywalom żadnych złudzeń. Dominowali od pierwszej do ostatniej piłki. Mecz z Iranem również rozpoczęli fantastycznie. Pierwsza dwa sety, to był prawdziwy koncert Polaków. Problemy pojawiły się w kolejnych dwóch partiach, ale tie-break rozwiał wątpliwości. To Polacy schodzili z parkietu w uśmiechem na ustach.

W Brazylii imponuje jednak nie tylko gra naszej reprezentacji. Prawdziwą furorę robi koszulka Antigi, którą Francuz wkłada na mecze w Rio de Janeiro. Kibice są zachwyceni i już pytają producenta o możliwość zakupu szczęśliwej koszulki.

Co tam się DZIAŁO!? Prowokacje, zaczepki, a po meczu awantura pod siatką!


Więcej o: