Pink Jam - freestyle'owe zawody tylko dla kobiet

W sobotę o godz. 10 w snowparku na Gubałówce rozpocznie się Pink Jam. W imprezie wystartują jedynie panie, które będą rywalizować ze sobą na nartach i snowboardzie..
Patronką zawodów jest Katarzyna Rusin, mistrzyni świata juniorów FIS z 2012 roku w snowboardowej konkurencji slopestyle. Organizatorem przedsięwzięcia zajął się Burn.

- Bardzo zależy mi na rozwoju snowboardingu w Polsce, a takie imprezy w tym pomagają. Chciałabym, żeby dziewczyny się zintegrowały, nauczyły nowych trików i pokazały te, które już umieją. Najważniejsza będzie dobra zabawa. Gwarantuję dużo atrakcji, śmiechu i plażowy klimat, w końcu wakacje tuż, tuż - śmieje się Rusin. - Będzie jak zawsze kolorowo i dziewczęco. Oczywiście zapraszam też panów do kibicowania i podziwiania kobiet w akcji.

Najlepsze zawodniczki Pink Jam otrzymają nagrody przygotowane przez Da Kaine i Femi Pleasure. Po zakończeniu imprezy uczestniczki oraz wszyscy miłośnicy freestyle'u będą bawić się na afterparty w klubie La Playa przy ul. Chałubińskiego 38 w Zakopanem.