Zofia Klepacka w rozmowie na żywo i na Facebooku! Pierwsza taka transmisja wideo ze studia Sport.pl

Jedna z najlepszych windsurferek świata, zdobywczyni trzech medali MŚ i brązowego igrzysk olimpijskich w Londynie będzie w piątek od 10:30 gościem wyjątkowego wywiadu. Pytania w transmitowanej na żywo rozmowie zadadzą fani na facebookowym profilu Sport.pl.
To pierwsze takie przedsięwzięcie w historii Gazeta.pl i Sport.pl. Zofia Klepacka odwiedzi nasze studio wideo gdzie przeprowadzimy z nią wywiad na żywo transmitowany jednocześnie w serwisie Sport.pl i na Facebooku.

Wyjątkowy będzie fakt, że pytania w tym wywiadzie na bieżąco zadawać będą czytelnicy Sport.pl w komentarzach. Nasz moderator będzie przekazywał je prowadzącemu rozmowę, który będzie je zadawał na bieżąco. W czasie trwanie rozmowy komentarze będą się one pojawiały bezpośrednio pod transmitowanym wideo.

Klepackiej spełnianie marzeń

7 sierpnia tego roku podczas ostatniego wyścigu olimpijskiego w klasie RS:X sytuacja zmieniała się z każdym nawrotem. Klepacka przed finałowym biegiem była w klasyfikacji generalnej piąta, jednak wciąż miała szanse nawet na srebrny medal. Jednak po przepłynięciu połowy trasy była wciąż poza podium. Brąz wywalczyła ryzykownym manewrem na piątym nawrocie.

Dla Klepackiej ten medal był spełnieniem marzeń. Choć miała na koncie już złoto i dwa srebra z mistrzostw świata, to na igrzyskach szło jej gorzej. W Atenach była 12. w Mistralu, w Pekinie 7. w RS:X. Jednak Klepacka na spełnianiu własnych marzeń nie poprzestaje - medal ma spełnić także marzenie o zdrowiu małej Zuzi. Już przed igrzyskami obiecała, że jeśli zdobędzie medal, to wystawi go na aukcję i wspomoże swoją sąsiadkę, chorującą na mukowiscydozę.

- Zapowiedziałam, że chcę zdobyć medal dla niej. A kiedy w jednym z wyścigów pomyliłam trasę i szanse na dobry wynik oddaliły się, Zuzia zadzwoniła do mnie i dodała mi otuchy i wiary. Udało nam się zdobyć medal - wspominała 26-letnia widnsurferka.

Medal został wystawiony na specjalną aukcję. W środę wieczorem suma wpłat wynosiła 20 344,59 zł.Wywiad inny niż wszystkie

Co bardziej zainteresuje naszych fanów: kariera sportowa Klepackiej czy jej działalność charytatywna? Czy stworzony w ten sposób wywiad będzie równie ciekawy, czy może nawet ciekawszy od tych będących wynikiem pytań dziennikarzy? Zapraszamy w piątek od 10:30