Tak dzisiaj wygląda córka gwiazdy polskiego sportu i słynnej aktorki. Poznajesz?

Ponad dwie dekady temu Mariusz Czerkawski i Izabella Scorupco uchodzili za zgrane małżeństwo. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i para rozwiodła się po dwóch latach. Owocem ich miłości jest Julia, która wyrosła na piękną kobietę. I to właśnie dziś mówi się więcej o niej niż o jej rodzicach. 26-latka na co dzień wiedzie szczęśliwe życie z dala od Polski.

Mariusz Czerkawski to bez wątpienia najlepszy polski hokeista w historii - zrobił wielką karierę w NHL, w której rozegrał ponad 700 meczów. Występował m.in. w takich klubach jak: New York Islanders, Montreal Canadiens czy Boston Bruins. Przez wiele lat był także filarem reprezentacji Polski. W 1996 roku wziął ślub ze starszą o dwa lata aktorką.

Zobacz wideo Grosicki o młodych zawodnikach w kadrze: Znają swoje miejsce w szeregu

Mowa o Izabeli Scorupco, która jest znana przede wszystkim z dwóch ról: w filmie o przygodach Jamesa Bonda pod tytułem "Golden Eye" oraz w polskiej produkcji "Ogniem i mieczem". Mimo świetnie zapowiadającej się kariery filmowej Scorupco odeszła od aktorstwa i skupiła się na rodzinie. Owocem miłości byłej aktorki i byłego hokeisty jest córka, Julia.

Tak dzisiaj wygląda Julia Scorupco

Dzisiaj Julia jest już dorosła, a we wrześniu będzie obchodzić swoje 27. urodziny. Kilka lat temu zakończyła naukę na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Mimo że jest córką tak znanych rodziców, nie próbuje na siłę zaistnieć w show biznesie. Scorupco rzadko publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, ostatnią fotografię na Instagramie opublikowała ponad 30 tygodni temu. Wówczas wrzuciła do sieci fotkę z przyjaciółkami. "Starzenie się oznacza więcej głupich gier i imprez przy basenie" - napisała w opisie.

 

Na innym zdjęciu, w którym Julia stoi obok mamy, gołym okiem widać u niej geny obu rodziców. "Podobna do ojca", "Boże jakie dwa piękne Anioły", "Jak siostry. Obie przepiękne", "Przepiękna" - czytamy w komentarzach.

 

W 1998 roku rodzice Julii rozwiedli się, a ona sama postanowiła, że zostanie przy nazwisku matki. Kobieta milczy na temat swojego życia prywatnego.

 
Do kogo Julia Scorupco jest bardziej podobna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.